Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przerywanie,szarpanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wes podjedz do innego mechanika co ma kompa moze mu sie uda podlaczyc a nie odrazu 400 zl a przywrocenie lacznosci haha:facepalm:

Opublikowano

daj znac ile dales za kopulke i palec, no i czy pomoglo.

Opublikowano

Kopułka mozna poruszyc w niewielkim stopniu chociaż jest zatrzasnieta,co do przepustnicy to mozna z kluczyka ją adoptowac

Opublikowano

Kopułka do wymiany, palec też wymień. A nie ma pęknięć na kopułce przypadkiem??

Jeśli nie luzowałeś mocowania aparatu zapłonowego do bloku silnika, to nie przestawiłeś kąta zapłonu.

Świece są zalecane w zależności od kodu silnika:

Do ADP lub AHL - Bosch F 7 LTCR

Do ANA lub ARM - NGK BKUR 6 ET-10

Opublikowano
  • Autor

Auto zrobione takżę jak komus bedzie przerywał na 1,2 na biegu jalowym obroty beda skakać i nie bedzie miał sily " palić gumy" To wystarczy kupić swiece ,kable, kopulke i palec.

Za kable zaplaciłem - 150zł

Za kopulke palec i swiece NGK 81zł

Dzieki za pomoc.

---------- Post dopisany 18-11-2012 at 15:56 ---------- Poprzedni post napisany 17-11-2012 at 13:40 ----------

A mialem się jeszcze coś zapytać przy uszkodzeniu kopulki,kabli,swiec auto bedzie wiecej palić ? Jak mialem te obajawy na vag pokazywalo paliwa 1l (dlugo mialem rozerwe) zalalem za 100zl po 60km dynamicznej z uszkodzeniami (kopuki itp) zaswieciła sie znów rozerwa.

Zalalem za 100zl 17L rozerwa niby jest od 8L na to wychodzi ze 9L na 60km

Opublikowano

To chyba możliwe. Wtryskiwacze niby podawały taka samą dawkę benzyny co zawsze, ale z powodu braku regularnego zapłonu mieszanki część paliwa nie była spalana, więc silnik osiągał mniejszą sprawność. Żeby to nadrobić deptałeś mocniej gaz, więc pewnie więcej spalił.

Wydaje się to logiczne, ale mogłeś się też nieco machnąć w obliczeniach. Pewnie jedno i drugie.

Najważniejsze, że masz to za sobą i jest już w porządku. :git:

PZDR!

Opublikowano

Czy mógłby ktoś wstawić zdjęcie kopułki i palca z opisem jak to rozebrać i sprawdzić?

---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:18 ----------

Właściwie to chodzi mi o cewkę zapłonową lub moduł zapłonowy... U mnie chyba nie ma kopułki i palca. Wybaczcie ale mam jak narazię małą wiedzę w tym temacie ale szarpie mi na zimnym silniku na gazie i to może mieć coś z tym wspólnego.

Opublikowano

A na ciepłym silniku i przy załączonym LPG jest ok?

Opublikowano

Gdy silnik złapie trochę wyższą temperaturę szarpanie ustaje.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.