Skocz do zawartości
IGNOROWANY

stuki z przawej stronie podczas przyśpieszania te same stuki


trekpio88

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie. najbardziej słychac na takich drobnych dziurach jak np. płyty ażurowe i te same stuki słychac podczas przyśpieszania na równej drodze np. na 5 biegu 1500obr. i gaz do dechy tak jakby coś luźnego gdzieś bylo. Prawa przednia strona. jakieś pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem podobne objawy w B6 , okazało sie że sanki były niedokrecone, ale było to słychać przy przyspieszaniu i hamowaniu, ewentualnie można podejrzewać przegub.

Najlepiej to podjechać na stacje diagnostyczną i sprawdzić zawieszenie na szarpakach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem jakiś okres temu na szarpakach i nic nie widac, mam wrażenie że z czasem te stukanie jest coraz większe, ale dlaczego te same stukanie jest podczas przyśpieszania z ''niskich'' obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co przegub miałby do tego samego stukania na dziurach? a niema żadnych innych objawów dot. przegubu. Na przyspieszaniu to tylko stuka na ''za wysokim'' biegu w stosunku do niskich obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez stukalo..poczatkowo to olewalem ale nadszedl czas wymiany koncowek i drazkow kierowniczych bo regenerowalem magiel bo cos podciekal i wozilo autem..a wracajac do stukow guma gorna i mocowanie amora gorne bylo wywalone..amory wymienilem i mocowania..no i bylo gites malines..dodam jeszcze ze wymienilem przeguby wewnetrzne i zewnetrzne bo poczatkowo byla taka jakas dziwna diagnoza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...