Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Delta CC - wyłączanie trybu BOSE


hydzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Na wstępie chcę prosić, aby mnie nie rugać za to, że temat Bose i tego radia był już kiedyś opisywany:)

Otóż sprawa wygląda tak: w samochodzie miałem zainstalowane radio Delta CC, które było sprawne, jedynie miało zbity wyświetlacz, dlatego chciałem je wymienić, ale nie w tym rzecz. Udało mi się zakupić od jednego z forumowiczów takie same radio, które pochodziło z auta, które miało system Bose - w radiu Bose jest włączony. W moim aucie tego systemu nie ma, co w powiązaniu z włączonym Bose w nowym radiu powoduje to, że nie grają mi przednie głośniki.

Na jednym z niemieckich for znalazłem informację, że system Bose w tym radiu można włączyć spinając pin nazwany na kostce miniISO jako AF-C - jest to prawda, sprawdzałem na moim wcześniejszym radiu - sytem Bose się uaktywnia.

Pytanie jest następujące - jak zdezaktywować ten system w radiu, które kupiłem, z włączonym Bose? Czy ktokolwiek z was robił takie coś w tym radiu? Jeśli tak, to może wie, w którym miejscu producent zwarł pin AF-C z masą w celu jego fabrycznego uaktywnienia?

Dzięki za pomoc.

A tutaj źródło: Audi Delta cc Bose Radio : Audi A6 4A

---------- Post dopisany 22-11-2012 at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany 20-11-2012 at 21:52 ----------

oj widzę, że nikt mi nie chce pomóc lub nikt nie wchodził tak "głęboko" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nikt nie chce ci pomóc, tylko temat jest poruszany co tydzień, może nie zawsze przy okazji radia delta ale zawsze jest to samo.

Przestawić to można vagiem w grupie 56 czyli radio.

Potem wchodzisz w 07 coding.

I zmieniasz kodowanie według poniższej instrukcji.

[h=2]Coding[/h]

  • 00?xx: Speakers
    • 0 = Sound System (No passive Speakers)
    • 1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone)
    • 2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear)
    • 5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear)

    [*]00x?x: Sound System Correction

    • 0 = No Sound System (No Correction)
    • 1 = Sound System (Bose)

    [*]00xx?: Configuration

    • +1 = Active/Remote Supplied Antenna
    • +2 = CD-Changer
    • +4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)

Zmienić musisz zaznaczone miejsca. Oststnia pozycja zależy do wyposażenia więc sam musisz sobie ustalić wartość. Podpowiem że liczba na ostatnim miejscu ma być sumą twojego wyposażenia. Czyli jak masz wszystkie trzy elementy to ma być 7.

---------- Post dopisany at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany at 08:45 ----------

Nie nikt nie chce ci pomóc, tylko temat jest poruszany co tydzień, może nie zawsze przy okazji radia delta ale zawsze jest to samo.

Przestawić to można vagiem w grupie 56 czyli radio.

Potem wchodzisz w 07 coding.

I zmieniasz kodowanie według poniższej instrukcji.

Coding

  • 00?xx: Speakers
    • 0 = Sound System (No passive Speakers)
    • 1 = 1 passive Speaker (Front Left for Bose Sound System with Telephone)
    • 2 = 2 passive Speakers (Front) and 2 active Speakers (Rear)
    • 5 = 2 passive Speakers (Front) and no active Speakers (Rear)

    [*]00x?x: Sound System Correction

    • 0 = No Sound System (No Correction)
    • 1 = Sound System (Bose)

    [*]00xx?: Configuration

    • +1 = Active/Remote Supplied Antenna
    • +2 = CD-Changer
    • +4 = Secondary Display (Board Computer/Navigation)

Zmienić musisz zaznaczone miejsca. Oststnia pozycja zależy do wyposażenia więc sam musisz sobie ustalić wartość. Podpowiem że liczba na ostatnim miejscu ma być sumą twojego wyposażenia. Czyli jak masz wszystkie trzy elementy to ma być 7.

Jak nie podołasz to w niedzielę jest spot pod Tesco w Sączu, przyjedź to ogarnę ci ustawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nikt nie chce ci pomóc, tylko temat jest poruszany co tydzień, może nie zawsze przy okazji radia delta ale zawsze jest to samo.

Przestawić to można vagiem w grupie 56 czyli radio.

Potem wchodzisz w 07 coding.

I zmieniasz kodowanie według poniższej instrukcji.

fakt, nie napisałem tego wcześniej - komputer mi się w ogóle nie łączy z radiem, bo:

1. delta nie ma linii K (K-bus)

2. moje auto też nie ma linii K

nie idzie tego rozkodować tym sposobem

pisałem też:

Na jednym z niemieckich for znalazłem informację, że system Bose w tym radiu można włączyć spinając pin nazwany na kostce miniISO jako AF-C - jest to prawda, sprawdzałem na moim wcześniejszym radiu - sytem Bose się uaktywnia.

Pytanie jest następujące - jak zdezaktywować ten system w radiu, które kupiłem, z włączonym Bose? Czy ktokolwiek z was robił takie coś w tym radiu? Jeśli tak, to może wie, w którym miejscu producent zwarł pin AF-C z masą w celu jego fabrycznego uaktywnienia?

więc zasadę wyłączania to ja znam, tylko potrzebuję miejsca fabrycznego "loopa" na tym pinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...