Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie powinno podejść. Mam S-Line ale wewnętrznego ;)

Jaka jest jakość tego cuda ? To jest plastik czy blacha ?

Opublikowano

To jest plastik, ale wygląda na to że nie będzie obłaził czego się obawiałem.

Dość porządnie zrobione jak na tą cenę.

Do Twojego zderzaka powinno pasować.

Opublikowano

No to chyba zaryzykuje. Na granatowym powinno być OK

Opublikowano

Ja bardzo żałuję że mi nie podejdzie bo jak przemierzyłem to zapowiadało się bardzo obiecująco.

Na każdym ciemniejszym lakierze będzie fajnie wyglądało bo ożywia i coś się dzieje na tym zderzaku.

Na tym zdjęciu w pierwszym wpisie też fajnie wygląda nawet na czerwonym dlatego się skusiłem,

ale nie przewidziałem że do S-line może nie pasować.

Opublikowano
No to chyba zaryzykuje. Na granatowym powinno być OK

No to Krzysiek teraz Ciebie bedziemy meczyli o fotorelacje z zakladania i efektu jak juz bedziesz mial na miejscu.

Ciekaw jestem jak to sie montuje... zamiast starych nakladek w kolorze nadwozia czy moze na to co jest obecnie. No i jeszcze jedno czy trzeba demontowac zderzak:wink:

Opublikowano

Z tego co tu widzę to wchodzi na zatrzaski w miejsce obecnych nakładek.

Bez zdejmowania zderzaka. Po południu wrzucę fotkę jak to wygląda.

---------- Post dopisany at 13:42 ---------- Poprzedni post napisany at 10:40 ----------

Jest tak:

o8akdzy9fb9p.jpg

q47rwmykaw9g.jpg

ve690nehaxuo.jpg

o95xcuuaxs10.jpg

Opublikowano

To tam są jakieś nakładki ? Przyjrzę się po południu.

---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

Popatrzyłem jak to wygląda. Zdjąłem jedna na próbę. Nie trzeba zdejmować zderzaka. Do demontażu wystarcza dwa płaskie śrubokręty. Najbardziej trzymają zapadki na górze i na dole. Dołaczam parę zdjęć. Sorki za jakość, ale telefon, ale już się ściemniło i auto brudne. Ramki zamawiam i podrzucę zdjęcia po.

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8c3896d4fdaa0.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - c8dd384b572ae.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - fe3886d58decd.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 3d6d2d1ea76f0.jpg

Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! - 8d42d077ca955.jpg

Opublikowano

To weź moje :facepalm:

Chyba zmienię felgi na takie jak Twoje, fajne są.

Opublikowano
To weź moje :facepalm:

Chyba zmienię felgi na takie jak Twoje, fajne są.

To są S-Line podobno.

Opublikowano

No i o to chodzi bo ja mam S-line będzie komplet. To są 17-tki?

I dlatego że S to nie podeszły mi ramki bo inna jest obudowa halogenów.

Opublikowano

Tak to są 17.

Ja też ma S-Line. Ale nie wszystko. Głównie środek. No i np. klapa tylna jest S-Line. Zawias obniżony.

U Ciebie wszystko jest z S-ine ?

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------

Za ile byś sprzedał te ramki? Z 5 dych mogę dać. Daj znać czy jesteś zainteresowany. Jak nie to kupuje na Alledrogo.

Opublikowano

Na Alledrogo dałem 58zł + przesyłka 15zł = 73zł taniej nie kupisz, ale niech będzie 50 + przesyłka = 65zł

Moja strata bo nauka kosztuje.

Opublikowano

Kupiłem przez Allegro za 67 z przesyłką pocztą. Możesz odesłać do 11 dni bez podania powodu.

Opublikowano
Kupiłem przez Allegro za 67 z przesyłką pocztą. Możesz odesłać do 11 dni bez podania powodu.

I jak tam kolego zamontowane? Pochwal sie efektem

Opublikowano

Widzę że nie doczekamy się zdjęć i nadal nie wiemy jak to wygląda :facepalm:

Opublikowano

Może poczta zawiodła :)

Opublikowano

Sorki, że to tak długo trwało.... praca... praca, a po robocie to już ciemno.

Auta też nie zdążyłem domyć do zdjęć -jak widać ;)

c6513e031a83.jpg

2070577aab82.jpg

1821e3265fce.jpg

cd8a1a75010e.jpg

Jak dla mnie efekt jest zadawalający.

Opublikowano

Jak na moje oko to naprawdę bardzo fajnie to wygląda.

Opublikowano

Na żywo lepiej

Opublikowano

No domyślam się....

Biorąc pod uwagę cenę tych nakładek to efekt jest naprawdę imponujący.

Szkoda że nie pasują do S-line

Zastanawiam się tylko dlaczego kupując auto w końcu nie jakieś z pierwszej łapanki nie dostajemy tego w pakiecie od fabryki.

Dlaczego musimy sami ulepszać nasze samochody, które jako nowe kosztowały sporo pieniędzy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.