Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana tylnych tłumików na jakie?


emilk89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar zabrac się za wydech w mojej b6. Początkowo miał byc cały przelotowy ale z braku finansów muszę ograniczyc się narazie do wymiany końcowych baniek tylko pytanie na jakie?? Jakiś link by się przydał. W planach zamiast kata DP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest coś dla Ciebie.

A4 B6 B7 00-07 1.8 T TURBO QUATTRO WYDECH TŁUMIK (2748722020) - motoAllegro

do tego jeszcze jakieś fajne końcówki i gitara :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mnie chyba nie zrozumiał, ja chce zamiast końcowych tłumików tych baniek wstawic jakies przelotowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e no chlopacy bez przesady:decayed: tłumiki i katalizatory sportowe | RM MOTORS | spawanie aluminium | układy wydechowe oni kleja fajne tlumniki sam u nich robilem i polecam :wink: tak to wyglada

qwedx.jpg

Uploaded with ImageShack.us

jesli sie zdecydujesz na wymiane na tlumniki przelotowe to zostaw tlumnik srodkowy bo inaczej bedzie za glosno :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło tomekhxc. Masz może filmik jak to chodzi?? Ile Cie skasowali za oba? Środkowy miałem zamiar zostawić bo właśnie czytałem że będzie za głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie pamietam ale cos ponad 500 zeta za obydwa , tylko ze teraz mam caly przelot z kwasa to inaczej chodzi wczesniej jak mialem na ori ukladzie to roznica byla niewielka delikatny pomruk fajnie bylo slychac:decayed: no a teraz na pelnym przelocie to mam wstawione jeszcze koncowki wygluszajace bo masakra :wink: jak cie ratuje to moge filmik nagrac jak chodzi ale na tym co juz mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po zmianie końcowych na lekkie przeloty mruczało tak: 74cc8acd4161f083m.jpg

Nagranie z telefonu nie do końca oddaje tego co jest na żywo :whistling: i teraz po przegrzaniu wszystkiego jest lepszy pomruk :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega różnicy nie ma, nie wiem czy nie lepiej się wstrzymać i nie zrobić od razu całego układu przelotowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega różnicy nie ma, nie wiem czy nie lepiej się wstrzymać i nie zrobić od razu całego układu przelotowego

na filmikach nie uslyszysz tego jak jest w realu :wink: zalezy jakie masz fundusze i jesli bys chcial z kwasa robic przelot to tanio nie bedzie :wink: na weekendzie postaram sie movie zrobic jak to u mnie chodzi :wink:

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 19:30 ----------

prosze filmik choc kiepskiej jakosci i cos sie dziwek z obrazem nie zgral :kwasny: troszke mrozik z rana zlapal to bialy dymek leci:decayed: choc ciezko jest na filmiku ukazac dzwiek rzeczywisty,to jest z wkladkami wyciszajacymi jak chcesz to moge zrobic jak chodzi bez wkladek

A4 1.8T 2.5" - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega różnicy nie ma, nie wiem czy nie lepiej się wstrzymać i nie zrobić od razu całego układu przelotowego

na filmikach nie uslyszysz tego jak jest w realu :wink: zalezy jakie masz fundusze i jesli bys chcial z kwasa robic przelot to tanio nie bedzie :wink: na weekendzie postaram sie movie zrobic jak to u mnie chodzi :wink:

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 19:30 ----------

prosze filmik choc kiepskiej jakosci i cos sie dziwek z obrazem nie zgral :kwasny: troszke mrozik z rana zlapal to bialy dymek leci:decayed: choc ciezko jest na filmiku ukazac dzwiek rzeczywisty,to jest z wkladkami wyciszajacymi jak chcesz to moge zrobic jak chodzi bez wkladek

A4 1.8T 2.5" - YouTube

Jak byś zrobił na środku rozejście i 2 środkowe to byś nie musiał upychać tych śmiesznych wkładek w końcówki :decayed: ... nagraj jak gada bez :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem wlasnie :facepalm: ale czlowiek sie uczy caly czas a to jest temat do przerobienia na wiosne teraz na zime nie chce mi sie dlubac :wink: tylko nie wiem czy jakies przelotowe czy jakies strumiennice co by lepiej wyciszylo bo szczerze bez wkladek to jest masakra :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...