Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Internet na tydzień (wyjazd na Słowację)


pakotomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, w okresie świąteczno-noworocznym wyjeżdżam ze znajomymi na Słowację na narty itd. Niestety w tym okresie będę musiał kilka razy skorzystać z internetu, jednak chatka, w której będziemy mieszkać nie ma żadnego Wi-Fi itd:facepalm: Może cie polecić coś co pozwoliło by mi korzystać z internetu przez okres ok tygodnia. Słyszałem coś o Orange Free (mam lapka z wejściem na kartę), ale nie wiem za bardzo o co z tym chodzi. Możecie pomóc? Chyba, że znacie jakieś i sposoby, żebym mógł się połączyć na Słowacji z netem (odpadają kafejki internetowe itp.)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za info. Wygląda na to, że najlepiej było by więc kupić kartę lokalnego operatora. Orientuje się ktoś jakie karty są tam dostępne i jak długo można na nich korzystać z neta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie zorietuj sie czy nie ma gdzies w poblizu mc-donald, kfc, nie wiem jak u nich ale u nas sporo tych miejsc ma free wi-fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie byłem tam na początku tego roku (Oravska Leśna) i nic takiego w pobliżu nie widziałem. Zależy mi na czymś z czego mógłbym korzystać w miejscu zakwaterowania, bez wychodzenia z domu, biegania po kafejkach, restauracjach itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orange free wychodzi bardzo tanio ale wydaje mi sie ze moze nie chodzic za granica.... kupujesz karte z 6gb na allegro za ok 30zl wkladasz ja do tel wysylasz smsa i przedluzasz waznosc na rok czyli masz 6gb na wykozystanie przez rok, potem (ja tak mam) karte do jakiegos tam modemu na usb bez sim-locka i smiga to, oczywiscie nie posciagasz niewiadomo czego na tym iternecie ale do zrobienia jakiegos tam przelewu/sprawdzenia meila/ogladania stron, jest oki

---------- Post dopisany at 11:26 ---------- Poprzedni post napisany at 11:25 ----------

o teraz mi sie przypomnialo bedac kawalek za zakopanym w zeszlym roku juz mialem maly problem z zasiegiem ale moze poprostu takie miejsce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...