Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działają spryskiwacze przedniej szyby


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem ze spryskami przedniej szyby. Wczoraj spryskiwałem szybe i coś słabo pryskały pomyślałem ze zamarzło coś. Dzisiaj już wogóle nie działają, silniczka nie słychać bezpiecznik sprawdzony i jest ok. Czy w silniczku mogło coś zamarznąć i nie działa ? przed zalaniem plynu zimowego bylo tam okolo 1/4 letniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi powiedziec gdzie znajduje sie ten silniczek ? ale skoro płyn zamarzł to silniczek chyba powinien chodzic ? a jego wogole nie slychac.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zeszlym roku, mialem identyczna sytuacja 1/4 plynu letniego, dolalem zimowego i w ta sama noc przyszedl mroz, i dolna czes zbiorniczka mi zamarzla........ wstaw auto na noc do garazu....

jak ma silniczek chodzic jak lod go trzyma... zbiornik masz za nadkolem, przednim prawym od strony zderzaka, najlepsze dojscie to zdjac kolo, nadkole, odkrecic zbiornik i go wyciagnac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuscilem cały płyn i wolałem denaturatu może pusci. Garażu nie mam :-\ dzisiaj wstawie na noc do znajomego do garazu i rano sie zobaczy.

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

---------- Post dopisany 08-12-2012 at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany 07-12-2012 at 17:15 ----------

Problem rozwiązany. zamarznieta pompka po pozostałościach letniego płynu. spuściłem caly denaturat do końca i wypryskałem na szybę po tym wlałem płyn zimowy i chula :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...