Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

waldekpsk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez waldekpsk

  1. dzięki panowie za rady, dzisiaj biorę się za robotę, mam nadzieje że pójdzie gładko
  2. mam podobny problem, Dreger jak dojdziesz co tam u Cb poszło daj znać ja też rozpoczynam śledztwo co to może być...
  3. czy mechanizm podnoszenia szyb pasuje od A4 po II lifcie do Passata B5 FL ?
  4. długa jest na 3 paski kleju... ja to elastycznym długim nożem przecinałem ten klej pod listwą, troche zabawy ale zeszło elegancko nie radze odważać, szczególnie teraz na mrozie, bo w momencie pękają..
  5. waldekpsk odpowiedział(a) na JONNYxPL temat w Audi A4 B5
    jeśli jesteś zainteresowany jeszcze to mam taką ale bez tempomatu więcej na pw
  6. najlepiej by było płaty podmienić chociaż jak tam chcesz, nie wiem jak z zamkiem czy jest to samo... listwy drzwiowe środkowe po lifcie są też inne niż przed
  7. mam komplet do sedana
  8. zakładaj i śmigaj, nie ma co tu gadać ;]
  9. ja bym brał powerbass, firma to firma ;p jakbyś potem znalazł fundusze na tube powerbass to by nieźle grało
  10. ja leje MOBIL 1 10W 40
  11. na allegro bywały , co prawda podróby ale były ;
  12. u mnie pali na strzała, chociaż 2 lata temu zmuszony byłem wymienić aku ;] pamiętajcie dobre paliwo zimą to podstawa, nie ma co oszczędzać
  13. tak jak kolega wyżej mówi - bezpiecznik, poszukaj gdzieś na forum jest schemat który to
  14. musisz udać się do jakiegoś elektromechanika żeby zakodował ci sygnał z pilota :wink:
  15. waldekpsk odpowiedział(a) na Nicco temat w Układ Jezdny
    na dzisiejsze warunki u mnie to ASR się zdaje
  16. ja mam w passacie b5 270 tys. i rzekomo jest on prawdziwy, bo i całkiem nieźle lata AJM Natomiast w AUDI 290 tys (AVG)
  17. wątpliwe, wymień sobie cały grill na poliftowy i gitarka
  18. zalecam klocuszki TRW + tarcze TRW = tańszy zestaw
  19. dokładnie nie ma co oszczędzać na bezpieczeństwie, możesz przez narobić sobie więcej tylko szkód
  20. michelin alpin
  21. być może płyn zamarzł, chodź nie powinien, lub dostał się tam jakiś syf....
  22. nie lepiej kupić ładną używke ? różnie to bywa z tymi naprawami...
  23. tylko ori z używki, nic innego
  24. ustawienie zbieżności 50 -100 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.