Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zmiana dzrzwi na polift

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szukałem i nie mogę znaleźć, mam pytanie chciałbym zmienić drzwi i błotniki przednie w przed lifcie na polift , czy to jest P&P czy trzeba dużo modzić , tak na pierwszy rzut oka to klamki są inne , nie wiem jak z boczkami i ramkami czy też trzeba będzie zmieniać, czy wystarczy same gołe płaty załatwić i podmienić , z góry dzięki panowie za sugestie

Opublikowano

same poszycia wystarczy i bedzie wszystko pasować

Opublikowano
  • Autor

przerabiałeś temat? a jak z klamkami ?

Opublikowano

Nie, ale popytaj ludzi z tematu b5 battalion bo tam kilku było co temat przerabialo

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano
przerabiałeś temat? a jak z klamkami ?

klamki też musisz zmienić,boczki i rama pasuje

Opublikowano

Blotniki sa inne...

Opublikowano

najlepiej by było płaty podmienić chociaż jak tam chcesz, nie wiem jak z zamkiem czy jest to samo... listwy drzwiowe środkowe po lifcie są też inne niż przed :wink:

Opublikowano

Teraz sie doczytalem dopiero .... Myślałem że całość chcesz zrobić na polifta, a tak to nie da rady bo poszycia sie różnią właśnie listwa i klamką, nie przelozysz przedliftowych klamek i listew do poliftowego poszycia

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano
  • Autor

to właśnie obczaiłem , będę rozglądał się za drzwiami z listwami i klamkami , na błotniku też jest inna listwa

Opublikowano

Kierunki są inne przednie. Kupiłem kiedyś kierunek do B5 polift to brakowało chyba z 1 cm aby wypełnić przetłoczenie w błotniku.

Więc twoje kierunki "stare" do polifta będą znowu za długie.

Opublikowano

Są podłużne, w przedliftach kwadratowe

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Opublikowano
Są podłużne, w przedliftach kwadratowe

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

chyba odwortnie. Przedlift jest podłuzny , od 99 r . bardziej kwadratowe.

Opublikowano
Opublikowano
Są podłużne, w przedliftach kwadratowe

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

chyba odwortnie. Przedlift jest podłuzny , od 99 r . bardziej kwadratowe.

masz przedlifta więc widzisz jakie masz :decayed: (chyba ,że w profilu jest coś inaczej niż jest faktycznie :whistling:) ..... są "kwadratowe" :wink:

Opublikowano
Są podłużne, w przedliftach kwadratowe

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

chyba odwortnie. Przedlift jest podłuzny , od 99 r . bardziej kwadratowe.

masz przedlifta więc widzisz jakie masz :decayed: (chyba ,że w profilu jest coś inaczej niż jest faktycznie :whistling:) ..... są "kwadratowe" :wink:

Czytacie o jakich ja kierunkach piszę ??? To są boczne .. :facepalm:

Mi chodzi o przednie zespolone z przednią lampą , ta część która nachodzi na błotnik jest innej długości.

Opublikowano

Jak mogłeś kupić przedni kierunek z polifta, skoro on jest zespolony z lampą przednią?:shock3::facepalm:

Opublikowano

Chodzi pewnie o to że... w przedliftach kierunek jest oddzielnie, i żeby był stabilnie osadzony nasuwa się nie jako w wewnętrzną krawędź błotnika

w poliftowym błotniku tego nie ma bo kierunek jest zespolony i nie potrzebuje się trzymać na błotniku z wiadomych przyczyn, dlatego jak ktoś ma przedlifta i chce wsadzić poliftowe lampy musi podciąć te wewnętrzne krawędzi żeby lampa mogła w ogóle wejść

czyli generalnie błotnik przed i po liftowy różni się 3 rzeczami:

- ma podłużny kierunek boczny

- ma inną listwę, grubszą

- i nie ma tej krawędzi wewnętrznej przy kierunku w lampie przedniej

Opublikowano
Są podłużne, w przedliftach kwadratowe

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

chyba odwortnie. Przedlift jest podłuzny , od 99 r . bardziej kwadratowe.

masz przedlifta więc widzisz jakie masz :decayed: (chyba ,że w profilu jest coś inaczej niż jest faktycznie :whistling:) ..... są "kwadratowe" :wink:

Czytacie o jakich ja kierunkach piszę ??? To są boczne .. :facepalm:

Mi chodzi o przednie zespolone z przednią lampą , ta część która nachodzi na błotnik jest innej długości.

Pane Ty nie wiesz chyba co piszesz :wink:

:whistling:

poliftowa lampa ma te same gabaryty co przedliftowa+kierunek

Opublikowano
Są podłużne, w przedliftach kwadratowe

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

chyba odwortnie. Przedlift jest podłuzny , od 99 r . bardziej kwadratowe.

masz przedlifta więc widzisz jakie masz :decayed: (chyba ,że w profilu jest coś inaczej niż jest faktycznie :whistling:) ..... są "kwadratowe" :wink:

Czytacie o jakich ja kierunkach piszę ??? To są boczne .. :facepalm:

Mi chodzi o przednie zespolone z przednią lampą , ta część która nachodzi na błotnik jest innej długości.

Pane Ty nie wiesz chyba co piszesz :wink:

:whistling:

poliftowa lampa ma te same gabaryty co przedliftowa+kierunek

tez jestes w bledzie, dlatego w blotniku wycina sie pod poliftowa lampe. ale generalnie jest prawie to samo, nie ma tu napewno zastosowanie pojecia bardziej podlużne czy nie :P

Opublikowano

w błotniku tniesz bo poliftowa jest cała ,a poprzedniczka dzielona

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.