-
[b5 ajm] spadek mocy? Notlauf?
dzięki panowie za rady, dzisiaj biorę się za robotę, mam nadzieje że pójdzie gładko
-
[b5 ajm] spadek mocy? Notlauf?
mam podobny problem, Dreger jak dojdziesz co tam u Cb poszło daj znać ja też rozpoczynam śledztwo co to może być...
-
mechanizm podnoszenia szyby el. A4 LIFT - PASSAT B5 FL
czy mechanizm podnoszenia szyb pasuje od A4 po II lifcie do Passata B5 FL ?
-
Jak zdemontować plastikową osłonę progu zewnętrznego ???
długa jest na 3 paski kleju... ja to elastycznym długim nożem przecinałem ten klej pod listwą, troche zabawy ale zeszło elegancko nie radze odważać, szczególnie teraz na mrozie, bo w momencie pękają..
-
Kupie Manetke Swiatel
jeśli jesteś zainteresowany jeszcze to mam taką ale bez tempomatu więcej na pw
-
Zmiana dzrzwi na polift
najlepiej by było płaty podmienić chociaż jak tam chcesz, nie wiem jak z zamkiem czy jest to samo... listwy drzwiowe środkowe po lifcie są też inne niż przed
-
Głośniki przód
mam komplet do sedana
-
Stalówka do b5
zakładaj i śmigaj, nie ma co tu gadać ;]
-
Głośniki przód
ja bym brał powerbass, firma to firma ;p jakbyś potem znalazł fundusze na tube powerbass to by nieźle grało
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja leje MOBIL 1 10W 40
-
gdzie moge kupic gril s4
na allegro bywały , co prawda podróby ale były ;
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
u mnie pali na strzała, chociaż 2 lata temu zmuszony byłem wymienić aku ;] pamiętajcie dobre paliwo zimą to podstawa, nie ma co oszczędzać
-
Brak podswietlenia licznika
tak jak kolega wyżej mówi - bezpiecznik, poszukaj gdzieś na forum jest schemat który to
-
Centralny z pilota nie działa
musisz udać się do jakiegoś elektromechanika żeby zakodował ci sygnał z pilota :wink:
-
Zima + ESP/ASR
na dzisiejsze warunki u mnie to ASR się zdaje