-
Licznik
Panowie włożyłem nowy licznik i teraz mam problem z predkosciomierzem wskazówka podczas jazdy się zacina
-
Licznik
Zamieniłem na drugi licznik i zegary ruszyły aktualny oddano do naprawy koszt 50zk
-
Licznik
witam mam problem z wskaźnikami paliwa i płynu chłodniczego podczas jazdy zaczęły stopniowo opadac wskazowka paliwa opadła poza czerwone pole i świeci się rezerwa a od płynu zatrzymała się na 60 po zgaszeniu silnika opadają całkowicie a po ponownym przekroczeniu zapłonu podnoszą się j/w nie mam pojęcia oto chodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Kamil i powodzonka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Immobiliser
witam chciałem się podłąnczyć się pod temat szukam fachowca na dolnymśląsku żeby zlikwidować całkowicie immo jestem z kamiennej góry
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
witam dobry patent takie proste a efekt doskonały dzięki pozdr
-
Plywanie auta po drodze.
witam mam te same objawy auto pływa po drodze ale byłem na przeglądzie i są tuleje do wymiany na tylnej belce i koleś powiedział że takie właśnie są objawy
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czyli motul 5w40 a ten mobil był zły
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie silnik AFF olej był lany 10W 40 mobil tyle tylko na kartce pisze czy to jest dobry olej czy jakis inny olej lac 230 na latane
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
fiesta 1.3 91r mazda323F 1.6 alfa 156 1.8 97 i od 7 lat audi
-
jaki plyn?????
spuść niebieski i zalej g12 i po sprawie
-
Nie odpala , czy to rozrusznik ?
moim zdaniem wymienisz samemu bendix roboty dużo nie ma
-
BARDZO - DOBRY MECHANIK (AUTO-SCAN)
witam wszystkich polecam Pana Darka 07.12.2012 wymiana rozrządu i jeszcze pare innych rzeczy naprawde fachowiec ale chociasz daleko ale warto było . tel.691-896-196 uczciwy facet
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
-22 i auto pali ale akumulator ma juz dosc czas na nowy 8 lat to i tak duzo na niego
bastus209
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta