Treść opublikowana przez bastus209
-
Licznik
Panowie włożyłem nowy licznik i teraz mam problem z predkosciomierzem wskazówka podczas jazdy się zacina
-
Licznik
Zamieniłem na drugi licznik i zegary ruszyły aktualny oddano do naprawy koszt 50zk
-
Licznik
witam mam problem z wskaźnikami paliwa i płynu chłodniczego podczas jazdy zaczęły stopniowo opadac wskazowka paliwa opadła poza czerwone pole i świeci się rezerwa a od płynu zatrzymała się na 60 po zgaszeniu silnika opadają całkowicie a po ponownym przekroczeniu zapłonu podnoszą się j/w nie mam pojęcia oto chodzi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj Kamil i powodzonka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
Immobiliser
witam chciałem się podłąnczyć się pod temat szukam fachowca na dolnymśląsku żeby zlikwidować całkowicie immo jestem z kamiennej góry
-
[ALL B5] Opadające nawiewy - fotostory
witam dobry patent takie proste a efekt doskonały dzięki pozdr
-
Plywanie auta po drodze.
witam mam te same objawy auto pływa po drodze ale byłem na przeglądzie i są tuleje do wymiany na tylnej belce i koleś powiedział że takie właśnie są objawy
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
czyli motul 5w40 a ten mobil był zły
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
panowie silnik AFF olej był lany 10W 40 mobil tyle tylko na kartce pisze czy to jest dobry olej czy jakis inny olej lac 230 na latane
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
fiesta 1.3 91r mazda323F 1.6 alfa 156 1.8 97 i od 7 lat audi
-
jaki plyn?????
spuść niebieski i zalej g12 i po sprawie
-
Nie odpala , czy to rozrusznik ?
moim zdaniem wymienisz samemu bendix roboty dużo nie ma
-
BARDZO - DOBRY MECHANIK (AUTO-SCAN)
witam wszystkich polecam Pana Darka 07.12.2012 wymiana rozrządu i jeszcze pare innych rzeczy naprawde fachowiec ale chociasz daleko ale warto było . tel.691-896-196 uczciwy facet
-
[ALL TDI] Jak palą Wasze klekoty w te mrozy?
-22 i auto pali ale akumulator ma juz dosc czas na nowy 8 lat to i tak duzo na niego
-
Brak podswietlenia licznika
wielkie dzięki wymienione wszystkie spalone żarówki i po problemie tylko dlaczego wszystkie uwazam temat zamkniety
-
Brak podswietlenia licznika
Witam. spaliła mi się żarówka od ładowania więc ją wymieniłem po spradzeniu czy święci skęcilem wszystkodo kupy .Po włączeniu świateł ogarneła mnie ciemnośc ani jedna się nie świeciła na desce .Więc moje pytanie czy minusowa tem -18 wpływa na te żarówki że je wszystkie po paliło
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
230 ale mysle ze ponad 300 ma leciutko
-
Brak płynu w zbiorniczku
panowie znalazłem wyciek płynu miedzy silnikiem a rurko koło wtrysków moje pytanie co tam jest czy jakaś uszczelka czy oring z góry dziekuje
-
Brak płynu w zbiorniczku
to by kopcił na biało
-
Brak płynu w zbiorniczku
co jakis czas musze dolać najgorsze jest to ze nigdzie nie kapie a w oleju niema
-
Brak płynu w zbiorniczku
Witam Wszystkich mam pytanko w zbiorniczku wyrównawczym jest czujnik i jego zadanie jest pokazywanie ze jest płyn . A umnie chyba niedziała bo niemiałem płynu a on nic nie zasygnalizował więc moje pytanie jak sprawdzic taki czujnik czy jest dobry . Ps dzieki za odp
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
witam. dołąncze sie do tematu zbliża się wymiana oleju wczesniej lany był jakiś mobil 10 w 40 a teraz jaki zalać żeby było dobrze z góry dziękuje
-
problem z nowym bendixem
dzięki koledzy za wyjasnienie
-
problem z nowym bendixem
elektromagnez znajduje się na wirniku dobrze mysle? ---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 19:35 ---------- Pnowie jeszczo jedno pytanie bo sie juz pogubiłem. Elektromanes znajduje się w rozruszniku tam gdzie przychodzą przewody,a bendix to co wypycha zębatke Sorki za brak wiedzy ale staram się uczyć Z góry dziekuje