panowie miałem objawy z rozrusznikiem gdy rano go odpalałem to pokrecił pół sekundy i zaraz wybił ale dalej chodził. Więc wymieniłem bendix i objawy dalej te same Na co jeszcze zwrócić uwage zeby było ok. Dzęki
a jakbys mi powiedział jakie bedo klucze potrzebne to byłbym bardzo wdzieczny bo bede jechał na kanał do siebie do pracy i chciałbym sie przygotowac zeby nie jezdzic tam i zpowrotem bo jakieś tam mam ale niewiem czy wszystkie ewentualnie bym sobie do kupił z góry dziękuję i pozdrawiam
witam wszystkich chce wymontować rozrusznik tylko niewiem od czego zacząć.Jakie są potrzebne klucze żeby odkręcić i czy dam rade wymontować go bez kanału. A chce go naprawić ponieważ pzy odpalaniu pokręci pół sekundy i zaraz rozłancza i tylko słychać szum kręcenia. I Barzo prosze powiedzcie co wymienić w rozruszniku żeby było ok. Czy lepiej zamówic na allegro jakiś używany. śliczne dzięki