Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BARDZO - DOBRY MECHANIK (AUTO-SCAN)


hubert1980

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jeśli ktoś szuka mechanika w kotlinie kłodzkiej to właśnie polecam tego w Bardzie jest konkretny nie jakiś naciągacz ja robiłem usługę u niego i jestem bardzo zadowolony i cenowo i fachowo.Podaję jego namiary gorąco polecam:tel-691 896 196

www.auto-scan.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja też POLECAM warsztat darka z naszego forum. Jestem bardzo zadowolony z tego że trafiłem do jego warsztatu i zachęcam wszystkich aby skorzystali z jego warsztatu. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Dla niego liczy się zadowolenie klienta przede wszystkim.

Polecam wszystkim i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czytając poprzednie posty kolegów hubert1980 i yaro97, umówiłem się na wizytę w Auto-Scan tel.691-896-196 u kolegi Darka na wymianę rozrządu. Przy okazji rozwiązane zostały inne problemy np. z elektroniką

Warsztat czysty zadbany, robota paliła się mu w rękach, on chyba Audiki zna lepiej niż własną żonę ;).

Poważnie mówiąc, potwierdzam powyższe wypowiedzi i polecam wszystkim.

Fachowa, konkretna robota w dobrej cenie i bez zbędnych kombinacji i ściemy.

Choć sam do Auto-Scan mam kilkadziesiąt km to i tak w razie potrzeby naprawy, będę właśnie tam dostarczał swoje autko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich polecam Pana Darka 07.12.2012 wymiana rozrządu i jeszcze pare innych rzeczy naprawde fachowiec ale chociasz daleko ale warto było . tel.691-896-196 uczciwy facet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...