Treść opublikowana przez pawel200206
-
silnik traci na mocy
tak panowie po ponownym uruchomieniu problem znika ale znowu ciągnie jakiś czas i jest odcięcie
-
Przetarty-sparcialy wezyk od gruchy
dokładnie to jest wężyk 3.2 mm ostatnio wymieniałem takie u siebie
-
silnik traci na mocy
witam jak w temacie silnik traci na mocy po przyśpieszaniu silnik ciągnie ładnie ale w pewnym momęcie jest takie coś jakby odcięcie i silnik już nie przyspiesza tylko jedzie tak jakby turbina nie działała co to może być za przyczyna?
-
Termostat i czujnik cieczy chłodzącej G2 G62 w Audi A4
witam Panowie mam taki problem na zimny silniku niekiedy po przekręceniu kluczyka na wskażniku pokazuje mi temperaturę 90c i po chwili jazdy wskakuje na 120c ale wody nie gotuje wcale po jakimś czasie znowu wraca na 90c, a niekiedy pokazuje normalnie temperaturę wymieniłem już czujnik i dalej to samo
-
centralka zamka raz otwiera a raz nie
kolego mam podobny problem powiedz dokładniej gdzie te kostki się znajdują
-
centralka odmawia posłuszeństwa
i tak będzie się robiło że po chwili się sam otwiera?
-
centralka odmawia posłuszeństwa
witam wszystkich mam taki problem z centralnym, po przekręceniu kluczykiem na zamknięcie po jakiejś minucie centralny sam się otwiera co może być przyczyną proszę o pomoc
-
centralny zamek
witam wszystkich mam taki problem z centralnym, po przekręceniu kluczykiem na zamknięcie po jakiejś minucie centralny sam się otwiera co może być przyczyną proszę o pomoc
-
BARDZO - DOBRY MECHANIK (AUTO-SCAN)
witam wszystkich tak jak koledzy pisali wcześniej PAN DAREK naprawdę wie co robi przy naszych pojazdach więc gorąco polecam ten warsztat,fachowość i wiedza na wysokim poziomie. Pozdrawiam