Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zamiana obwódek szyb ..czarne na chrom sedan


Bielun22

Rekomendowane odpowiedzi

witam bardzo serdecznie. szukałem,ale nie znalazłem odpowiedzi. w swojej b6 posiadam orginalne obwodki chrom. na tylnich lewych drzwiach mam wgięcie i chciałem zamienić na nową,oczywiscie nowa już jest,orginalna z demontażu.i moje takie skromne pytanie. jak zdemontować starą i założyć nową? jakiś schemat czy coś? stawiam mega piwo! pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz tapicerkę drzwi, wykręcasz ramkę z szybą i masz dostęp swobodny do listwy i możesz wymieniać :wink:

---------- Post dopisany at 14:30 ---------- Poprzedni post napisany at 14:24 ----------

Hej. A ja mam pytanie czy któryś z Was zamiast chromów bawił się w naklejanie naklejek w kolorze chrom. Kupiłem na allegro i jestem ciekawy, jak z montażem. Do moich niedawno przyciemnionych szyb lepiej będą wyglądać srebrne ramki ;)

Pomóżcie ;)

Powiem Ci, że nie zakładaj tego bo niestety ale ja to przerabiałem u siebie i efekt jest mizerny a do tego jak zacznie Ci wypływać z tego klej to już w ogóle masakra, jeśli już montować chromy to tylko ori

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, niektóre trójkątne szybki były klejone a niektóre na zatrzaski.

to źle wiesz bo jak by szyba była na zatrzasku to by Ci wiatr w czasie jazdy grzywą ruszał.... szyba jest klejona a obwódka chrom jest na zatrzaski w opcji czarnych obwódek szybe też masz klejona a obwódki masz zespolone z tą szybką na stałe :hi:( jak sobie wyobrazasz szybe mocowaną na zatrzaskach?????? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie: czy zamieniając się z kimś (czarne na chrom) jest możliwość przeklejenia szyby z czarnych obwódek do chrom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mozliwość jak dolną uszczelke obetniesz tak zeby chrom wszedł inaczej nie da rady .. nie wiem czy to opłacalny interes bo zawsze przy ucinaniu uszczelki cos moze pójść nie tak:kwasny: (za***iście dokładna robota dla chirurga).. ale zawsze mozna spróbowac

aaaaa... dodam jeszcze ze są 2 wersje tych trójkątnych szybek pod chrom do sedana:wink: ...zobacz w warsztacie-zrób to sam tak jest cały wątek o tym:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrr... no to kiepsko :/ a tak mi się marzyły te chromy :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurrr... no to kiepsko :/ a tak mi się marzyły te chromy :kwasny:

nic nieszkodzi na przeskodzie zebyś sobie zamienił... musisz tylko znaleźć szybki pod chrom co moze być trudne... ja po 100zł za szt dawałem + diamentowa listwa 70 zł za 2 szt.. moze uda Ci sie znaleźć wersje tych nowszych szybek które maja juz uszczelke z trzech stron... szukaj,pytaj.... nikt nie powiedział ze bedzie łatwo :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...