Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 A4 radio Symphony


Rekomendowane odpowiedzi

ale zaraz bo nic nie rozumie jaki problem z klimatronikiem w tym co pokazales radiu nie ma klimatronika (bo chyba o to chodzi) to jest zwykle radio 2dinowe i zeby go zamontowac w twoim aucie trzeba klimatronik dać do dołu i ta zaślepke zmienic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wnikając w samą instalacje elektryczną radia (czy będzie pasowało czy nie bez przerabiania ) Radio 2 din wymaga większego koszyka. Wymiana jest w miarę prosta a klimatronik faktycznie powinien być inny. Ja w swojej B6 wyrezałem stary :mrgreen:

Było trochę zabawy z piłą :twisted:

Istotne jest aby to radio 2 din było od Twojego modelu auta a nie np. od A6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana jest w miarę prosta a klimatronik faktycznie powinien być inny. Ja w swojej B6 wyrezałem stary

Było trochę zabawy z piłą

no własnie po co inny :?: jak wystarczy wywalic popielniczke troche przyciac klimatronik i go obnizyc troche rezania z tym jest ale niektorzy daja rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie ktos sie odezwal , i z tego co widze ''LUKAS'' dzieki za checi ale nie jestes w temacie a ''TOBI'' wlasnie na E-BAY.co.uk twoj model symphony poszedl za £40 taki wiec\ tanio jk barszczyk ale mi chodzi o to ze klimatronik w moim wydaje sie byc totalnie inny niz do symphony wiec raczej watpie aby ktos na forum posiadal B5 z klimatronikiem. a jeszcze tak to wyglada na zdjeciu:47_3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris_lpgcars, sorry ale tak to piszesz ze nie ma ni ładu ni składu ja wiem ze jestes w Angli w tym lepszym kraju ale my zyjemy w Polsce ja jakos nie widze roznicy pomiedzy tymi dwoma klimatronikami co pokazales na zdjeciach :roll:

niech ktos sie jeszcze wlaczy do tej dyskucji bo zaraz wpadne w szau :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spojrzysz dokladnie na te zdjecia to zobaczysz dosc duzo roznic a jezeli tak bardzo ich nie widzisz to moze mam ci wyslac osobne zdjecia w powiekszeniu. Jak dobrze sie przyjzysz to zobaczysz to co wszyscy samo radio nie posiada ramek bo wypelnia like a klimatronik TEZ wypelnia cala luke czyli w tym wypadku jak sie domyslam klimatronic jest zintegrowany z ramka ktora w moim przypadku jest czescia osobna. tak wiec moze jest ktos na posiadaniu B5 z radiem SYMPHONY i orginalnym klimatronikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris_lpgcars, ale to tylko ramka wystarczy ze dokupisz do swojego klimatronika taka ktora bedzie pasowała i po zabawie jak znajde gdzies foto to ci pokaze co i jak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice są widoczne na zdjęciu. Ja jednak zacząłbym od koszyka na radio i klimatronik. Bez tego nie bedzie wiadomo czy mocowanie klimatronika bedzie pasowało. Ja w B6 jak mialem pewność że mocowanie klimatronika jest takie samo a różnica jest tylko w przednim panelu wyrezałem boki i załatwione. Tu nie widzę niczego innego - może poza tym że trzeba ramkę skleić z klimatronikiem tak aby to był jeden panel. Czyli sprawa jeszcze prostsza bo wkładamy radio a z tej plastikowej ramki co została robimy nowy kawałek panela który potem ewentualnie kleimy z naszym klimatronikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec raczej watpie aby ktos na forum posiadal B5 z klimatronikiem. a jeszcze tak to wyglada na zdjeciu:Obrazek

kris_lpgcars ja posiadam dokladnie tak jak na zdjeciu (tylko, ze mam kierownice po "wlasciwej-europejskiej" stronie) wiec nie musisz watpic, bo wydaje mi sie, ze sporo osob na forum moze miec b5 z klimatronik i symphony.

Wydaje mi sie, ze powinienes poszukac wlasciwy koszyk do symphony, ktory ma tez nieco nizej osadzony klimatronik (automatycznie popielniczka jest takze nizej). Wtedy wszystko powinno pasowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie ktos rozwiaj moje watpliwosci lecz mam kolejne pytanie ktore odnosi sie czy trzeba sie bawic VAGiem zeby zgrac ze soba radio i reszte tak jak to chocby robi sie w peugeotach . Bede bardzo wdzieczny za podpowiedz i pobrykam szukac reszty zlomu do mego autka. Narka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...