Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car audio - pytanie i porady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie. Zamierzam doposażyć moją B5 w sprzęt grający. Przez to że nie jestem zwolennikiem skrzyń, tub w bagażniku chcę tylko uzyskać dobre brzmienie na głośnikach w drzwiach. Dużo podróżuję i nie mogę sobie pozwolić na zmniejszenie powierzchni bagażnika. Mam na oku taki zestaw: Głośniki przód i tył ALPINE ALPINE SPG-17CS 165mm 280W max KOMPONENT gwar24m! (2833394039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Oraz do tego wzmacniacz HIFONICS TITAN TXi6400 o parametrach http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/37/91/31/2837913130_2

I teraz takie pytanie czy to starczy? Chcę aby był także bass aby było słychać tą muzykę a nie. Taki zestaw to grubo ponad 1000 zł dlatego chciałbym porady. Co ewentualnie w tych pieniądzach wsadzić itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zalozylem sobie ori tube w boczek nokii i do tego radio sony z wyjsciem cinch. wlaczam a tu d*pa glosnik prawie ze nie gra chodz w radiu jest jeszcze sterowanie subem. mysle sobie co tu zrobic wzmak ori jest do d*py przy tym radiu. mialem wczesniej tube cdi aktywna. wyciągnąłem wzmacniacz nie duzy i podlaczylem ori tube pod tego wzmaka i teraz bardzo fajnie gra wiadomo nie ma super glebi basu bo za mala skrzynia nokii ale jest fajny basik. glosniki mozesz zalozyc jakies dobre ale wszystko zalezy od pieca i odtwarzacza. ja teraz bede zakladal 2 din symphona I bo mialem za free ale nie czyta to mp3 i chce przerobic tak zeby czytal zobaczymy czy sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nie wtajemniczonych moją jednostką sterującą jest radio symphony II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...