Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Drobne pytanie na temat diody przy prętkościomierzu ....!!


.:Wojtas:.

Rekomendowane odpowiedzi

...Witam to mój pierwszy post na tym forum ... mam audi A4 1.8 125 ps-ów 95 r i przy prędkościomierzu dokładnie zaraz gdzie kończy się skala na 260 km/h jest dioda .. moje pytanie brzmi do czego ona służy.. ?? dodam że mam duży Fis i kontrolki temp oleju i volt pozdrawiam i czekam na odp

[ Komentarz dodany przez: zdeniu: 26-11-2006, 22:50 ]

Twój pierwszy post powinien być gdzie indziej tak więc zapraszam Cię kolego do działu Newbie oraz do zapoznania się z regulaminem forum :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżlei chodzi ci o kółeczko koło zera na szafie to to jest czujnik natężenia oświetlenia tablicy. Ale jak byś poszukal to było już o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Witam to mój pierwszy post na tym forum ... mam audi A4 1.8 125 ps-ów 95 r i przy prędkościomierzu dokładnie zaraz gdzie kończy się skala na 260 km/h jest dioda .. moje pytanie brzmi do czego ona służy.. ?? dodam że mam duży Fis i kontrolki temp oleju i volt pozdrawiam i czekam na odp

pierwszy raz słysze o jakiejs diodzie .... :roll:

P.S zdjecie mile widziane ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sam się zdziwiłem.. w rodzinie jest jeszce jedna A4 i tego nie ma .. śmiałem sie ze jak przekraczam 200 to się zapala hehe tak ciekawosta moze wy wiecie pozdro postaram sie dodać fotke dioda.jpg

[ Dodano: 27-11-2006, 23:02 ]

takie coś jak zciemnianie podświetlenia to wiem gdzie jest ... taki ciemniak nie jestem w sprawach mobili .. wszystko wiem co do czego i po co ale to mnie zaciekawiło zrobiłem czerwoną strzałkę zkierowana na ta diode pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem czerwoną strzałkę zkierowana na ta diode pozdrawiam

Sensor (czujnik), czy jak to sie tam zwie od natezenia swiatla i to reguluje Ci podswietlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - zauważ w nocy jak włączysz lampkę w środku to podświetla Ci zegary mocniej :mrgreen:

Jeśli myślisz, że to może ma powiązanie w włącznikiem lampki przyświeć telefonem ;) Efekt jest ten sam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...