Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zacięty zawór zbiornika gazu???


SirPablitto

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...To moj pierwszy watek na tym Forum. Tydzien temu zagazowalem swoje Audi A4 (sekwencja)...Tankowalem juz dwa razy...za pierwszym razem ok 30 litrow, za drugim 13 litrow (zawsze do pelna)..Dzisiaj chcialem zrobic kolejny pomiar i po przejechaniu 100 km weszlo jedynie niecale 5 litrow :mysli:...Facet na stacji stwierdzil ze zacial sie zawor i juz gazu nie wleje...Przytrafilo sie to ktoremus z Was? Mysle ze sprobuje jeszcze raz zatankowac za jakies 50 km i wtedy dopiero wybiore sie do swojego gazownika...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też miałem taki problem diagnoza pęknięta sprężyna w zaworze tankowania gazownik ci to wymieni za darmo :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

wiec smigam juz na gazie prawie rok i nie mialem ani razu takiej sytuacji!nawet nie slyszalem o czyms takim :mysli:

znajomek u siebie tankuje pod sam korek tzn zawor bezpieczenstwa odbija przy okreslonej ilosci paliwa i reszta jest jakby zabezpieczeniem ktore ma zapobiegac roznym wypadkom,u niego jest rozpitolony zawor i nie odbija mu i tankuje prawie do pelna!mowilem mu o tym ze to jest niebiezpieczne ale jemu jest to na reke bo wiecej wchodzi :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi na tej stacji co ostatnio tankowalem (w Lodzi) facet powiedzial, ze ta rezerwa (kiedy juz odbija)wcale nie jest potrzebna...ze trzebaby kilkukrotnie przekroczyc pojemnosc butli, zeby grozilo wybuchem..ciekawe czy ma doktorat z chemii hehe :>[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 12:08 _________________________________________________Jednak wszystko ok. Poprostu roznie odbija na roznych stacjach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...