Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Blady Franek 900rr - LwG!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Po f4 i dwóch nieprzyjemnych doświadczeniach związanych z f3 i 636 po roku dojrzałem do powrotu do rodziny motocyklistów, pasji nie da się porzucić od tak... :giveheart: Niedawno stałem się właścicielem Hodndy CBR900rr Fireblade sc33 :kox: Docelowo materiał na stunt psa ale nie takiego typowego- ma mi służyć też do poruszania się po mieście i w trasie :wink:

Kupiona estetycznie w stanie agonalnym, zdekompletowana :facepalm: Ale z każdym dniem mam nadzieje dać jej drugą młodość :wink: Mechanicznie 200% sprawna, prosta.

Trochę suchych danych:

rok: 1996

poj.: 919ccm

moc: 136ps

przebieg: 50kkm

waga: 180kg na sucho

osiągi: nie wiem ale coś tam już jedzie :whistling:

- półka Spiegler

- prosta kiera Renthal'a

- przewody w oplocie

- filtr powietrza K&N

- złoty napęd D.I.D'a czeka na montaż

- przelot Bos'a (aktualnie skrócony o połowę :kox:)

- kilka stickerów Monster Energy

Plany:eusathink:

- nowa guma na tył w pierwszej kolejności /done/

- wymiana wiązki elektrycznej /done/

- wyświetlacz biegów Gipro

- HB

- klatka

- stalowe sety

- lampa przód Polisport

Pewnie pomysłów będzie duuużo więcej, wszystko wyjdzie w czasie.

Fot po zakupie nie posiadam...

Po tygodniu w moich rękach już w podkładzie:

DSC02555.JPG

DSC02556.JPG

Po miesiącu nabiera kształtów:

DSC02558.JPG

DSC02561.JPG

Aktualnie w nocy z piątku na sobotę położyłem lakier na bak i ogon - czarny pół macik :naughty::kox: szukam prawej serwisówki oraz mocowań błotnika przedniego...

Na dzień dzisiejszy prezentuje się tak:

DSC02572.JPG

Krótki przelot :kox:

Za głośno dla aparatu...nie ogarnął :whistling:

After:

20130128_133226+P.jpg

20130128_133253+P.jpg

Lewa w górę!

Opublikowano

:hi:

zaczynają motocykle wskakiwać do tego działu :decayed:

jak zobaczyłem to ostatnie zdjęcie przypomniał mi się mój znajomy który trzyma motor w pokoju :grin:

Opublikowano

niech nas przybywa:decayed: Ps:jednoslad fajny ale!: wolalbym przod w oryginale :wink:

Opublikowano
  • Autor

Widzisz, jeden lata full plastikiem, inny chopper'em a jeszcze inny supermoto...każdy na swoje priorytety :wink: Mnie jarają stunt psy :whistling::decayed:

Opublikowano

sprawa jasna ja zawsze bylem za oryginalem mowie o moto:kox: grunt ze jednoslad i rwie suty powodzonka LWG:naughty:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

W niedzielę rr'ka trochę oberwała...ja z resztą też :whistling::doh:

IMG_20130423_134731.jpg

IMG_20130423_134736.jpg

IMG_20130423_134806.jpg

IMG_20130423_134819.jpg

IMG_20130423_134849.jpg

IMG_20130423_134925.jpg

Jutro mam wizytę u chirurga na usunięcie sączka z podudzia, mam nadzieję, że niedługo też pozbędę się już szwów i będę mógł składać moto. Graty prawie skompletowane :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.