Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swiszczy cos i jakis slaby AFN :(

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prosba o analize logow : dynamiczne 010 i 011

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

dodam ze mam jeden blad :

-01265 exhaust gas recirculation value (n18)

ale to chyba dlatego ze mam zaslepiony egr. Auto nabylem jakis miesiac temu.. Od poczatku swista na jalowy biegu jak i podczas jazdy dosyc denerwujaco i glosno:/ w okolicach turbo i kolektora ssacego ktorego czyscilem ale przed i po jest tak samo, wymienilem wszystkie wezyki od podcicnienia. Dodam ze mam dosc duzo oleju w dolocie czyzby turbo puszczalo?? luzy na wirniku praktycznie zadne. :<

Opublikowano

turbo odlatuje, a im głośniej wyje tym bliżej jego końca, zrób loga 011d ze zdjętym wężykiem z gruszki

na jałowym śwista bo wirnik ma za duży luz i bicie, jedyne co możesz zrobić nie wyjmując turbo zdjąć muszle zimną i umyć naftą wirnik i wszystko w koło, jak zmieniałeś olej na inny lepszy to obowiązkowo trzeba myć koło kompresji bo osad po starym oleju zaczyna schodzić z wirnika nie równomiernie przez co wirnik traci wyważenie i zaczyna trzeć o ścianki co właśnie objawia się świstaniem/piszczeniem

jak olej jest ten co był można bawić się w wyważanie, koszt mały, choć jak mówisz że turbo jest już głośnie to miesiąc do roku i padnie

Opublikowano
  • Autor

A wiec tak nie mam nieszczelnosci w ukladzie dolotowym swiszczenie napewno pochodzi z turbiny podczas logu w basic setting pozycja 011 kiedy przelaczalo sie tak off on to raz glosnij i raz ciszej, wiec obstawiam turbo. Ale co dokladnie, i w ogole czy autko jest sprawne zrobilem wszystkie logi, auto ma przejechane 200432 tys. z ksiazka sprawdzane w aso

Logi:

dynamiczne

000 , 001 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

003 , 004 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

008 , 010 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

statyczne:

000 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

001 , 004 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

007 , 013 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

014 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

bs:

000 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

004 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

011 VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Prosze o opinie czyzby na weekend szykowal sie z czyszczeniem zmiennej geometri, aha i wytarlem wczoraj olej w dolocie i dzisiaj znow troche jest, czuje ze turbo puszcza, czy moge to osobiscie wymienic jakies uszczelniacze albo cos?

turbo nie ma zadnych luzow !!!! nawet nie moglem wyczuc palcami, wiec??

Opublikowano

w 011 basic setting turbo ma raz głośniej raz ciszej pracować, tak ma być, a że u ciebie jest głośno to przez drożny wydech, możesz wstawić nowy katalizator i tłumiki ale czy warto - nie:)

logi zawsze robi się pojedynczo a nie 3 na raz

nie wolno cisnąc auta do puki nie osiągnie temp. 90C, na zimnym gniecenie szkodzi przede wszystkim turbinie

logi ok, za rok lub pół możesz zrobić znowu logi w celu sprawdzenia czy nic się nie zepsuło bo na tą chwile szafa gra, wymieniaj olej w termin(najlepiej co 10tys km), nie gnieć na zimnym a turbo jeszcze posłuży pomimo że może być już na wykończeniu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.