Skocz do zawartości
IGNOROWANY

tapicerka drzwi


Maxito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem na etapie wymiany foteli i boczków w swoim wozidełku,.

Niestety moje boczki wyglądaja dużo lepiej niż te które kupiłem. Pytanie mam następujące;

czy ktoś próbował przekładać obicie skórzane boczków??? Ja mam szmaty a chcę przełożyć obicie skórzane czy wogóle jest tak możliwość ???

podłokietnik drzwi da radę przełożyć jak klamki i inne rzeczy ale czy obicie skórzane da radę zamienić???

będę wdzięczny za podpowiedzy czy da radę i jak ???

:hi::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę trzeba rozkompletować boczek na zgrzewach i przekładasz

Dokładnie tak-da radę tylko musisz fabryczne zgrzewy odszukać i je "rozdzielić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekładał mi kiedyś skórkę plastikarz w boczku pasażera, da rade to zrobić, tylko już nie ta sztywność elementu i odzywał sie trochę, denerwujące to było, przy demontażu sie w częściowo rozleciał na zgrzewach i musiałem kupić nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie kolego o to mi chodziło czy to ruszać czy pozmieniać tylko te elementy co się da a resztę zostawić. boję się że jak to ruszę to będzie piszczeć skrzypieć - zobaczę jeszcze i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki mam, mi chodzi o to że właśnie moje są ładniejsze lepiej utrzymane niż te które kupiłem.

zastanawiałem się nad przeszczepem ale chyba dam sobie spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boczki mam, mi chodzi o to że właśnie moje są ładniejsze lepiej utrzymane niż te które kupiłem.

zastanawiałem się nad przeszczepem ale chyba dam sobie spokój

Rozbierając czy przerabiając boczki nigdy nie zrobisz tego tak jak ori i mogą pojawić się jakieś piski,skrzypienia,więc pomyśl czy warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jak tapicerzy to robią? przecież też to muszą ściągnąć do obszycia może zagadam do kogoś i może mi to jakoś podmienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy miał auto fotele przerabiane ze zwykłej szmaty na skórę i nawet nie wiedział jeździł zimą i nic nie skrzypiało. jak dasz do pana stasia za rogiem to pewnie piski będą ale podjedź do kogoś i się zapytaj i sam stwierdzisz co się bardziej opłaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się jak tapicerzy to robią? przecież też to muszą ściągnąć do obszycia może zagadam do kogoś i może mi to jakoś podmienią

rozklejają zgrzewy i wycinają tapicerkę, mogę Ci foto zrobić takiego boczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie..w teorii to wszystko takie za***iste jest ..rozkleić, skleić :decayed::decayed:

To jest zgrzewane na gorąco, jak to rozwiercisz i pospawasz nawet w zakładzie to będzie trzeszczeć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba faktycznie dam sobie z tym spokój założe te co kupiłem i po kłopocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...