Skocz do zawartości
IGNOROWANY

allegro i kopiowanie opisow


snajper1998

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy czy ktos sie orientuje jak jest z kopiowaniem opisow z allegro? Moja zona prowadzi sprzedaz na allegro od dwoch lat , ma swoje opisy ktore stworzyla sama korzystajac z programu generato. No i zauwazylem ze czesc konkurencji ma skopiowane na bezczela cale opisy , kuzwa nawet kolorow nie pozmieniali. Pisalismy do allegro , to oczywiscie ze nie wolno kopiowac ale pani w allegro nie widzi ze sa kopiowane poniewaz powinny byc w opisie np ukryte znaki ze wiadomo ze jest skopiowane. Napisalismy do baby ze ten opis mamy od dwoch lat gosc sprzedaje od miesiaca , to nie jest to dowod bo my moglismy ten opis tez skopiowac:doh: . Napisalem do goscia dzis straszaka ze do prokuratury bedzie to zgloszone ale nie wiem czy to cos da. Orientuje sie jak to jest z takimi sprawami?? Czy taki opis trzeba gdzies zastrzec zeby bylo jako moje ? Jakos nie chce mi sie wierzyc ze np. sad widzac identyczny opis powie rowniez ze nie mam ukrytych znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od mojego brata ostatnio "pożyczono" zdjęcie z ogłoszenia sprzedaży auta. napisał do allegro i oczywiście olali to bo nie ma znaków na zdjęciu (ciul, że na zdjęciach był nawet podpis fotografa). napisaliśmy do sprzedającego, że zgłosimy sprawę na policję o kradzież praw autorskich zdjęcia i od razu fota została zmieniona :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba umieszczać w tle nazwę firmy lub login i wydaje mi się że to dużo da:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść, to nie to samo co zdjęcia. Ciężko będzie udowodnić, iż teksty które masz są Twojego autorstwa. Mi też kopiowali teksty itp, niestety nic nie mogłem zrobić, to nie wiersz czy powieść, tylko opis. Możesz jedynie napisać, że konkurencja jest tak bezczelna że kopiuje twoje opisy itp - napisać to na swojej aukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...