Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 AFN 110 Sedan 98r Problem z nadmiernym spalaniem :/

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam A4 b5 AFN 110 robione na ok 140

chip kat skrzynia 6 z silnika a6 2,5tdi rozrusznik z 80 wybieraki itp dodatkowo mam zamiast 2 masa jednomas i teraz akcja jest taka mam wysokie spalanie na trasie jest niskie ale na niskich biegach niby ładnie auto się wkręca ale coś jak by się silnik męczył bo spalanie masakra na dodatek synchronizator 2 biegu mi padł i z grzyta ostro przy redukcji z 3 na 2 dodatkowo mam wywaloną uszczelkę pod głowica i lekko turbina już się poci i chyba sprzęgło już wysoko bierze :/ ale nie ślizga jeszcze auto jak się mu depnie to ciągnie konkretnie .

Moje pytanie takie co robić żeby obniżyć spalanie ? ? ? (od początku tej skrzyni mi drastycznie wzrosło do 4 biegu na trasie jest ok jak się rozbuja )

Planuje jakąś skrzynie 6 z 1.9 tdi 130 koni bo będzie mniej obciążać silnik tylko nie wiem czy wybieraki ,rozrusznik i sprzęgło mi zostaną te same co mam poradzicie coś / ? ? ? skrzynie muszę 1 wymienić bo się jeździć nie da potem turbo brd i uszczelka .

Panowie mam 2 lagi dynamiczne a silnik jest po remoncie więc nie powinno znim być zle tylko niewiem jak wsadzić te lagi na forum

Pliki użytkownika kamilpolakiewicz - Chomikuj.pl tu są te moje lagi do pobrania jak ktoś coś się bedzie orientował proszę o konsultację

Opublikowano
Witam mam A4 b5 AFN 110 robione na ok 140

chip kat skrzynia 6 z silnika a6 2,5tdi rozrusznik z 80 wybieraki itp dodatkowo mam zamiast 2 masa jednomas i teraz akcja jest taka mam wysokie spalanie na trasie jest niskie ale na niskich biegach niby ładnie auto się wkręca ale coś jak by się silnik męczył bo spalanie masakra na dodatek synchronizator 2 biegu mi padł i z grzyta ostro przy redukcji z 3 na 2 dodatkowo mam wywaloną uszczelkę pod głowica i lekko turbina już się poci i chyba sprzęgło już wysoko bierze :/ ale nie ślizga jeszcze auto jak się mu depnie to ciągnie konkretnie .

Moje pytanie takie co robić żeby obniżyć spalanie ? ? ? (od początku tej skrzyni mi drastycznie wzrosło do 4 biegu na trasie jest ok jak się rozbuja )

Planuje jakąś skrzynie 6 z 1.9 tdi 130 koni bo będzie mniej obciążać silnik tylko nie wiem czy wybieraki ,rozrusznik i sprzęgło mi zostaną te same co mam poradzicie coś / ? ? ? skrzynie muszę 1 wymienić bo się jeździć nie da potem turbo brd i uszczelka .

Panowie mam 2 lagi dynamiczne a silnik jest po remoncie więc nie powinno znim być zle tylko niewiem jak wsadzić te lagi na forum

Pliki użytkownika kamilpolakiewicz - Chomikuj.pl tu są te moje lagi do pobrania jak ktoś coś się bedzie orientował proszę o konsultację

Tu masz tego loga ...

Ale jak chcesz by Ci koledzy coś poradzili to trzeba zamiescić komplet logów nie tylko jednego .....

VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego wiem puki co udało się zrobić 2 dynamiki i plik mi się pomylił dodałem już 2 a na statyczne jeszcze muszę kilka dni poczekać :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:22 ---------- Poprzedni post napisany at 00:23 ----------

Oto reszta dynamików z dzisiaj

Log (0 - 021)

Log (1 - 010,010)

Log (2 - 007)

Log (3 - 005)

Log (4 - 020)

Log (5 - 024)

Log (6 - 022)

Log (7 - 011)

Log (8 - 006)

Log (9 - 009)

Log (10 - 023)

Log (11 - 013)

Log (12 - 008)

Log (13 - 015)

---------- Post dopisany at 16:26 ---------- Poprzedni post napisany at 16:22 ----------

A oto Statyczne też z dzisiaj :hi:

Log (0 - 022)

Log (1 - 004)

Log (2 - 005)

Log (3 - 011)

Log (4 - 014)

Log (5 - 021)

Log (6 - 015)

Log (7 - 007)

Log (8 - 006)

Log (9 - 002)

Log (10 - 013)

Log (11 - 010)

Log (12 - 024)

Log (13 - 003)

Log (14 - 020)

Log (15 - 009)

Log (16 - 012)

Log (17 - 023)

Log (18 - 008)

Log (19 - 016)

Log (20 - 001)

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:26 ----------

Oraz 2 z wczoraj

Log (0 - 003,003)

Log (1 - 011)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.