Przetwornice B 6- ochrona ? zamiennik ?

Icemen2000

siema,

jak w temacie,

poczytalem na starych postach ale odpowiedzi nie znalazlem.poszly mi juz 2 org przetwornice + jeden zamiennik od laguny 2 (mam org ksenony, stawiam na wode, wilogc), koszt takiego duperela sami wiecie jaki jest

Prawdopodobnie gdzies mi lampa puszcza (gdzie nie wiem i chetnie bym sie dowiedzial jak sprawdzic szczelnosc takiej lampki nie topiac jej w wannie).

Moze ktos wpadl na jakis nowatorski sposob aby chornic te jak ze delikatne blaszki? tanszy zamiennik ? gdzies wyczytalem ze od passata sa "wodoodperone" aczkolwiek dziwi mnie czemu nikt z audi nie wpadl na to aby popracowac nad ochorna tych elementow. Moze je w inne miejsce przeniesc ? owijac tasma izolacyjna ?? :facepalm: brak veny..help!

Generalnie czy lampa jest szczelna mozesz poznac po parowaniu klosza.

Lampa zwykle jest szczelna i do przetwornicy woda sie nie dostaje.Napewno woda w przetwornicy bedzie widoczna.Mozliwe ze masz uszkodzona obudowe lampy jakies pekniecie lub uszczelke przetwornicy.Siedaja przetwornice po jednej stronie czy po lewej i prawej stronie?

lampa nie paruje i woda sie tam nie zbiera wiec byc moze to obudowa. Za pierwszym razem poszly mi obydwie w nieduzym odstepie czasowym, pozniej wymienilem na zamienniki od laguny , umylem auto no i ciach bajera, pozniej uwazalem z myciem na myjkach bezdotykowych az do teraz..i poszla prawam z mc wczesniej stracilem postojowke w tej lampie no i teraz mam jedno oko, smigam na przeciw mgielnych ale pewnie do czasu az jakis nadgorliwy posterunkowy sie nie doczepi. Kupic nastepna to nie problem ale co dalej.Moze taniej mnie wyjdzie kupic cala lampe ?