Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem ze znikaniem płynu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio zauważyłem, że jak ostrzej jadę w moim AJM znika płyn chłodzący, nie są to jakieś wielkie ubytki ale raz na miesiąc muszę dolać z 300ml. Nic nie wskazuje na to aby to była uszczelka - auto ma moc, po rozgrzaniu nie kopci ani na biało ani na żaden inny kolor, płyny czyste (jedynie pod korkiem jest trochę mazi, ale znika po dłuższej trasie czyli norma), oleju nie przybywa, płynu nie wyrzuca też przez zbiorniczek, musi znikać gdzie indziej. Ogrzewanie jest i nie ma zmian w jego działaniu czy to na postoju czy podczas jazdy. Temperatura silnika po rozgrzaniu waha się pomiędzy 88 i 91, olej do 90 maks 95 przy jeździe do odcięcia. Wydaje mi się, że raczej nie wskazuje to na uszczelkę, chociaż co o tym sądzicie. Narazie słabo z czasem ale jak się za to zabiorę mam zamiar zacząć od króćca w głowicy, myślicie to dobry trop? Pozdro. Aha, raczej nie ma to znaczenia, ale auto ma chipa robionego u Zoltara na ok 150KM.

Opublikowano

proponuje obejrzec chlodnice szczegolnie od spodu sol na drogach czyni cuda sam mialem taki przypadek zero wyciekow pod autem a jednak plynu ubywalo

okazalo sie ze w chl. puscily uszczelnienia byl tylko lekko rozowy nalot

Opublikowano
  • Autor

I robiło tak tylko przy wyższych obrotach, jak spokojnie jeździłeś to nic się nie działo?

Opublikowano

do pracy jak jezdzilem okolo 5km to plyn ubywal wolniej ale trasa do Krakowa to juz po 200km 1/2litra ubywalo obieg otwieralo cisnienie sie zwiekszalo w chlodnicy a temp. powodowala ze plyn parowal z zeberek i tylko ten nalot byl.naprawde bylo ciezko znalesc,ten wyciek dopiero po dokladnych ogledzinach z kanalu znalazlem slad podlozylem tam karton i na drugi dzien pare kropel juz bylo wiadomo proponuje dokladnie obejrzec chlodnice weze krocce itd.jesli przy chlodnicy masz szybkozlaczki to czasami moze oring puscic tez warto ogladnac.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.