Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ostre przyspieszanie i zapoalona kontroka ESP


RalphA4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie proza kolejny zwracam się do was o pomoc .

Wcześniej już pisałem w innym watku, od jakiegoś czasu auto strasznie mi drga, zaraz po włączeniu drga caly samochod na wolnych obrotach, na podczas jazdy przy wyższych obrotach nie drga ale na niższych masakra.

Wiec na poczatek padlo na poduszki pod skrzynia, wymieniłem i nic nie dalo. Wiec może w pn podjade zobaczyc poduszki pod silnikiem. Doczytalem też ze moze to być dwumas, natomiast wczoraj mialem nietypowa sytacje. Po miescie w nocy przegonilem troche audiczki, kilka razy ostro 1,2,3,4 hamowanie i but. Po wjezdzie na parking zauważyłem ze kontrolka się zaswieciła od ESP (ten trojkąt), i zgupialem :facepalm:.auto jeszcze przez chwile chodzilo bo studzilo sie i zobaczylem z pod maski dymek. Maskę otwarłem i zobaczyłem że jest obrzygany olejem, pomyslelm chyba uszczelka poszla. Rano ku mojemu zasoczeniu okzalo się że obudowa bagnetu pelkła i bagiet wisiał luźno i przypuszczam że z tamtad walił olej. Czytalem ze zapalna kontrolka moze swiadczyc o zlej pracy wtrysku? moglo by to być logiczne, bo auto wiecej pali i drga ale juz sam nie wiem co wy sadzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika na padnięty wtrysk, często się zdarza problem w połączeniu pompki z wiązka elektryczna ( pod deklem wałka rozrządu). Z podpisu wnioskuje ze masz wirusa wiec wiadomo ze te pompki padną szybciej. Proponuje zrobić diagnostykę vagiem, sprawdzić korektę, logi, na pewno będzie łatwiej coś pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zajem sie tym, ogarne tylko jaki progam co i jak bo jeszcze nigdy sie tym nie bawilem takze nie mam doswiadczenia :kwasny: chyba ze któryś z kolegów podpowie jaki program sciagnac i co i jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...