Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APU] Centralny zamek nie działa


bero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wiem, że podobne pytania się już pojawiały ale nie znalazłem odpowiedzi która rozwiązałaby mój problem.

Mianowicie ostatnio przestał działać mi centralny zamek, nie działa ani z pilota ani z kluczyka, mogę otworzyć tylko pojedynczo drzwi kluczykiem lub od środka... natomiast jak po otwarciu drzwi kierowcy z kluczyka jak się wsiądzie do auta słychać z tyłu w bagażniku takie buczenie przez pare sekund, jakby mechanizm działał i próbował otworzyć drzwi..

proszę o radę jak rozwiązać ten problem:)

pozdrawiam Łukasz[br]Dopisany: 17 Czerwiec 2008, 14:26 _________________________________________________ponawiam pytanie i proszę o jakąś odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nigdzie w drzwiach ani w klapie tylnej nie syczy tylko w bagażniku buczy to wirnik pompki się rozleciał, miałem to samo, kupiłem zdechłą pompkę podmieniłem wirnik i gra muzyka :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od tej na pewno

http://allegro.pl/item377495956_pompka_zamka_centralnego_audi_b4_4a0862257f.html

ale wyjmij swoją i rozkręć zobacz może to nie wirnik żeby kaski w błoto nie wyrzucić[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 08:26 _________________________________________________bcaf57e7bb0cdcf2m.jpg

odkręć te 3 wkręty na tej okrągłej pokrywce tam jest wirnik, u mnie z łopatek został proszek :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkreciłem i jest połamana:) wiec muszę wymienić:) właśnie byłem w jakimś "Części używane" :D widziałem dwie takie pompki z jedną rurką i one są troche mniejsze... tzn obwód tego okrągłego plastiku tam gdzie w środku jest pompka jest mniejszy, więc chyba jednak pompka się nie zmieści, ale powiedzieli mi że na poniedziałek mogą mieć taka pompke jak moja za 220zł... co zrobić:) 220 troche za duzo zwłaszcza jak ja chce tylko sam wirnik:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj spalonej albo zepsutej z dobrym wirnikiem, ja dałem 40 zł za uszkodzona ale dostałem taka jak moja stara, wymieniłem sam wirnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do siebie kupilem od jakiegos goscia z allegro, kontakt dostałem od jednego z klubowiczów ale nie wiem od kogo bo wiadomosci mam pokasowane:/ wiec pupa

popytaj na allegro tych co handlują pompkami moze beda mieli sam wirnik albo pompke w której jest sprawny wirnik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...