Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile "warte" są takie amorki?


pepik

Rekomendowane odpowiedzi

Jak myślicie ile pojeżdżę na takich amorkach?

Amortyzatory AUDI A4 1994-2001 TYŁ GAZOWE GH NOWE (2882491545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moje "Bilsteiny" po 2 latach są do wymiany i zastanawiam się nad tańszym rozwiązaniem.

Warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam amorki tej firmy i od dwoch lat na nich jezdze, problemow z nimi nie mam.

Pamiętasz ile za nie dałeś? Te z linku to okazja czy tylko taka podpucha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm spójrz na parametry techniczne pod mapką Polski, pisze tam: sugerowana cena detaliczna 210zl

Oczywiście widziałem co jest napisane tylko ile w tym jest prawdy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupowalem po 89zl za sztuke te same amorki

Czyli jakaś okazja to jednak jest, ok dzięki za info kolego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś...3-4 miesiące temu wymieniałem koledze ale passacie i jeździ na nich. Z tego co zauważyłem...gabarytowo chyba ze 4mm były węższe tzn. średnica obudowa. I wiem, że jeździ do dziś na nich więć jakaś to tańsza alternatywa jest do seryjnego 1BA.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak poznać że tylne amorki są uwalone tył mi siedzi jak w aucie 4 osoby powiedzmy wagi tych osób 110 90 65 65 ?? butla w bagażniku od gazu

zawieszenie 1ba może spręzyny dostały kiedyś jechałem w 5 osob do francji i pełen bagażnik rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MATIUS jak będziesz miał uwalone amory to auto będzie Ci "pływać" w koleinach i znosić na boki w zakrętach.To, że tył Ci siada to raczej wina sprężyn 1BA które są "miękkie" komfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też jakoś ostatnio zauważyłem że tyłek Audi usiadł jak do poziomu 3/4 zbiornika paliwa zalałem, wina sprężyn z tego co czytam, głównie jeździłem w dwie osoby (tzn kierowca i pasażer z przodu), ale niedługo żonka przesiada się do tyłu by z niemowlakiem jeździć, więc jak teraz tyłek auta siada co dopiero będzie potem... , ale nasuwa się mi teraz pytanie czy zmienić sprężyny na takie same tylko nowe niewybite i wtedy tył auta pójdzie do góry czy kupić jakieś twardsze. Co myślicie Panowie? Nie wiem jakie mam spężyny czy 1BA czy BE bo wlepki nie mam w bagażniku, mam z tego co pamiętam białą i zieloną kropkę na sprężynach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kolego 1BE

Ok, dzięki. Jak myślisz MASATO jak kupie nowe BE to będzie dobrze czy lepiej zainwestowac w coś innego i tył auta nie będzie tak siadal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kolego 1BE

Ok, dzięki. Jak myślisz MASATO jak kupie nowe BE to będzie dobrze czy lepiej zainwestowac w coś innego i tył auta nie będzie tak siadal ?

ja bym kupił dobre 1BE, to nie będzie Ci tak siadać....zresztą w każdym aucie przy pełnym baku i powiedzmy ~80kg tył nie znacznie siądzie nawet u mnie na gwincie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kolego 1BE

Ok, dzięki. Jak myślisz MASATO jak kupie nowe BE to będzie dobrze czy lepiej zainwestowac w coś innego i tył auta nie będzie tak siadal ?

ciężko mi powiedzieć, ogólnie to w B5 sedanie sprężyny tył są strasznie miękki, cokolwiek się załaduje do bagażnika i siada... może jakieś sportowe twarde sprężyny albo od avanta z tym że wtedy będzie minimalnie tył wyżej siedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu mam czerwone spreżyny jakieś spotowe, więc może i na tył zarzuce cosik twardszego, bo od avanta to odpada, chce żeby równo stał. możecie jakieś sprężyny polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...