Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Car Audi b5


Rekomendowane odpowiedzi

W mojej B5 mam tylko 4 głośniczki (2 wysokotonowe + 2niskotonowe) w przednich drzwiach... nie daje to za bardzo rady...:( i tutaj kieruje pyttanie do osob ktore dodały jakies nagłosnienie w B5... gdzie najlepiej umiescic glosniki i jakie w naszych b5 SEDAN ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz mieć to tak jak w oryginale czy coś lepszego i mocniejszego? W oryginale są to na tylnej półce dwa głośniki i jeden ze wzmacniaczem ale szału nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest sporo możliwości wszystko zależy od funduszy jakie posiadasz. :wink:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:13 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-glosniki-16cm-drzwiach-przerobek-tapicerki-15719/

tu masz temat jak zamontować coś większego na przód. Tak masz wygłuszone drzwi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najtaniej i jak najgłośniej i czysto ;p nie znam sie a szukam czegos fajnego...

---------- Post dopisany at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

tak mam wygłuszone drzwi :)

bo kiedys byly w tym autku byly porządne glosniki z wzmacniaczem ;p ale jak kupowalem to zostaly same kable

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak najtaniej i jak najgłośniej i czysto ;p nie znam sie a szukam czegos fajnego...

musisz się zdecydować albo tanio albo głośno

podstawa to dobre radyjko, plus głośniki przód jakiś zestawik ze zwrotnicami plus coś na tył i ewentualnie jakiś piecyk i sub lub coś mocniejszego na tył i wtedy piecykiem napędzić tył ale już bez suba. Wszystko wiąże się z tym ile chcesz wydać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką wersje byś wybrał ? z subem czy bez ale tył na wzmacniaczu. Musisz jeszcze doliczyć dobre kable zasilające i sygnałowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable do glosnikow mam rozprowadzone w aucie wiec nie ma problemu :) a jak czegos zabraknie podczas prania to kupie spokojnie :) tą opcje która tańsza :) bo z subem jest problem bo miejsce zajmuje niestetey a zasilacze z drugiej str sa drogie... jak lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...