Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

barteksak

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ok to wszystko rozumiem juz...
  2. a co sadzicie o kraftach? ---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- a co sadzicie o kraftach? bo niestety na lemforder mnie chyba nie stac jak chce zrobic remont gruntowny i wszystkie wymienic
  3. potrzebuje komplet wachaczy przód do audi a4 b5 1.6 1996r
  4. siemka panowie ) ja pier.... praca mnie tak wykancza ze nie mam czasu nawet zajrzec ( Jedrek milo bylo spotkac w sobote pod tesco ))) gdzie reszta? mam taki problem mianowicie szykuje mi sie remont zawiechy w mojej b5 tzn wachacze przod juz wołają o pomoc;p jakiej firmy najlepiej kupic ? znalazlem niby niemieckie komplety wszystkich wachaczy na alledrogo ale nie wiem czy to warto... np cos takiego: KOMPLET WAHACZY AUDI A4/A6 PASSAT B5 2 LATA GWAR.! (3623753821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jakiej firmy najlepiej szukac?
  5. eloszka chłopaki i dziewczyny Przez tą robotę kurde nie mam czasu nawet wejsc na forum a co dopiero sie pojawic na spotach (( masakra jakas;p jak tam spoty wychodza?
  6. ---------- Post dopisany at 00:36 ---------- Poprzedni post napisany at 00:30 ---------- Co do blacharza to mam jednego dobrego na Osowej Górze
  7. policja na przyjechała na Zachem ? i co ? Jak ten GTR ogarniał ?
  8. no i po urlopie (( Właśnie wylądowałem w domu po 11 dniowym grzaniu dupska... W sobote nie ogarne bo jade na ślub ale za tydzień się widzimy pod Łuczniczką)) Slyszalem ze jakiś GTR był ?
  9. Zastanawialismy sie w sobote wlasnie gdzie sie podziales No właśnie....Bylem z wami duchem ^^ Fizycznie w Poznaniu klub Alfy sie zdeklarowal ze tez przyjedzie ))
  10. siemaneczko )) nie bylo mnie tu dlugooo ehhh praca/delegacja i taki oto ***j ....
  11. to kto jutro pojawia się o 20 pod HSW ?
  12. Fotorelacja z III Zlotu Motomaniak Klub Bydgoszcz http://www.facebook.com/media/set/?set=a.166592323528817.1073741830.159778934210156&type=1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.