Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż manetki FIS pod komputer pokładowy w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i co tam trzeba zrobić w tym radiu?

"To robisz to kodowanie co ci wstawiłem oraz w RADIO 56 odznaczasz (DIS) active"

ale gdzie to jest to DIS

Opublikowano

przeszukałem wszystkie bity i nie znalazłem DIS ;(

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Panowie jeżeli mam przełącznik zespolonym o numerze 8R0953502D to jest możliwe wrzucić go do modelu z 2008 r

Potrzebuje manetki FIS z tempomatem do sedana

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam,

mam pytanie odnośnie manetki, czy taka :

http://allegro.pl/pajak-przelacznik-audi-a4-a5-q5-8k0953502bc-tanio-i5278345052.html

do sedna będzie ok?

swoją drogą jestem w szoku jak tak podstawowej rzeczy może brakować!?

aktywowałem fis bez manetki, plus jest taki że w przypadku spalonej żarówki ( czy tak jak u mnie nie działającego poprawnie 3 światła stop) i komunikatu o niesprawności oświetlenia teraz wyświetla mi się która konkretnie żarówka się spaliła

muszę doposażyć moją wersję highżyd :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

dzięki za szybką odpowiedź


Po zabiegu! Wszystko działa jak należy! Jeśli ktoś się zastanawia to powiem że naprawdę warto. Manetkę kupiłem za 99 zł :)

Dzięki za pomoc!

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Tak, przeczytalem caly temat, ale wolalem sie upewnic, ze ta tasma bedzie pasowac. Dzieki za odpowiedz :)

Tak btw. to musze zamontowac fis bo to az wstyd, ze znajomy ma fisa w 15 letnim passacie a ja tego w 6 letniej audi nie mam :|

Edytowane przez Kooga

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Kiedy trzeba wymieniać taśmę a kiedy nie ?

Opublikowano
  • Autor

Kiedy trzeba wymieniać taśmę a kiedy nie ?

Tu masz opis co i jaka tamsa ( moduł ) obsluguje

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/155351-montaz-crusie-control-system-tempomat-z-przelacznikami/?p=2223061#entry2223061

Opublikowano

Wychodzi na to ze każda taśma obsługuje fisa? Obecnie mam multifunkcje i tempomat tylko nie mam pełnego fisa Wiec powinno obejsc się bez nowej taśmy?

Opublikowano
  • Autor

Wychodzi na to ze każda taśma obsługuje fisa? Obecnie mam multifunkcje i tempomat tylko nie mam pełnego fisa Wiec powinno obejsc się bez nowej taśmy?

zmiana manetki i kodowanie potrzebne :wink:

Opublikowano

To wiem dzięki ! :)

Edytowane przez czajul

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Panowie,

mam problem z tymi manetkami, to znaczy kupiłem audi S4 model 2010 z błędem czujnika kąta skrętu (manetki z tempomatem, bez radarów odległościowych i zmian pasa ruchu). kierownica z multifunkcją

wyglądały jak te poniżej..

man3.jpg

gościu zamontował mi manetki po lifcie które chodziły bez błędów, po jakimś czasie skapnąłem się że manetki nie obsługują mi tylnej wycieraczki.. okazało się że są to manetki do Sedana..

wyglądały jak te poniżej..

man2.jpg

problem polega na tym, że nie mogę dopasować manetek po liftowych do kombi.. kupiłem http://allegro.pl/show_item.php?item=5782677142 i nie pasują, wywala błąd nieprawidłowego elementu. numer tego elementu 4G0

czy ktoś się orientuje jakie powinienem kupić manetki i taśmę albo jaki komplet?

wiem że jest kilka rodzajów tych manatek z płytkami i bez.. i kilka taśm.. kolorze żółtym i białym..

Edytowane przez Qoral

Opublikowano
  • Autor

w pierwszym poście jest opisane jak rozroznic manetke sedana od avanta :hi:
4G0 to od A6 A7 jest MODUŁ , wg mnie sprzedawca cos pokombinował

daj scan z adresu sterownika 16

manetkifis.jpg




Opublikowano

w pierwszym poście jest opisane jak rozroznic manetke sedana od avanta :hi:

4G0 to od A6 A7 jest MODUŁ , wg mnie sprzedawca cos pokombinował

daj scan z adresu sterownika 16

manetkifis.jpg

jutro Elektronik mi podeśle skan to go podeślę, aktualnie auto stoi u niego

tzn. wiem jaka manetka jest do Avanta, tylko jaki numer jej i taśmy potrzebuję.. bo już wyżej się naciąłem na niepasującą a koszty nie są małe tego

Edytowane przez Qoral

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.