Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż manetki FIS pod komputer pokładowy w A4 B8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gdzies mam manetki do avanta :wink: musisz tylko tasme przelozyc i zakodowac pod avanta

Opublikowano

tylko teraz zostałem z tymi manetkami przed liftem i błędami kąta skrętu, ESP i coś jeszcze - wszystko od uszkodzonej taśmy, najlepiej jakbym kupił cały komplet z taśmą i manetkami, po lifcie abym nie musiał dokupywać po sztuce

nie mam już tego kompletu który chodził - od Sedana, oddałem w ramach reklamacji

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Hej,

Też nie mam tych przycisków w manetce kto możne mi to wymienić w Krakowie lub okolicy?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Siemka chcialem zmienic manetke na pelen FIS ale mam maly problem. Tasme mam 8R0 953 568 K firmy VALEO a manetke kupilem z innymi wtyczkami 8K0 953 502 BJ ;/ Sam srodek mozna by przelozyc dziurki zrobic. Tylko jak z kabelkami ? 

obecnie 2 kable 

pod fis 3

InkedIMG_20180514_174706_LI.jpg

Edytowane przez bigpawel

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Witam, 

Posiadam zwykła manetkę bez kontroli fis, bez tempomatu. 

Zakupiłem manetkę z linku poniżej:

https://allegro.pl/przelacznik-zespolony-audi-a4-b8-a5-8k0953568d-i7551429358.html#thumb/4

Sprzedawca powiedział mi, że przed wymianą mam spisać kod pompy ABS, bo po założeniu mogę mieć problem ze świecąca kontrolką ABS/ESP i świec żarowych i wtedy muszę wpisać kod pompy i jest okej.. czy ktoś ma jakieś info  na ten temat?

Edytowane przez Bartas93

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej to jak to z tymi manetkami jest mam tasme 8R0 953 968K... chcialbym manetki poliftowe kilka osob pisalo ze smigaja na starych tasmach... Ktos podpowie?

Opublikowano
  • Autor
W dniu 15.09.2018 o 10:36, Bartas93 napisał:

Witam, 

Posiadam zwykła manetkę bez kontroli fis, bez tempomatu. 

Zakupiłem manetkę z linku poniżej:

https://allegro.pl/przelacznik-zespolony-audi-a4-b8-a5-8k0953568d-i7551429358.html#thumb/4

Sprzedawca powiedział mi, że przed wymianą mam spisać kod pompy ABS, bo po założeniu mogę mieć problem ze świecąca kontrolką ABS/ESP i świec żarowych i wtedy muszę wpisać kod pompy i jest okej.. czy ktoś ma jakieś info  na ten temat?

bzdury ci opowiedział

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Artur822 napisał:

Hej to jak to z tymi manetkami jest mam tasme 8R0 953 968K... chcialbym manetki poliftowe kilka osob pisalo ze smigaja na starych tasmach... Ktos podpowie?

 


- 8R0 953 568 K : FIS , obsługuje tempomat , obsługuje Multifunkcje , nie obsługuje ACC (aktywny tempomat RADAR)

Opublikowano

Hej może Ktos wrzucic nr manetek poliftowych do Avanta? Juz mam

4G8953502AD

100f8b3845889391d62bbf0ce9bd

Dziekuje Pozdrawiam

 

Edytowane przez Artur822

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Hej czy da sie przerobic manetke bez tempomatu na taką z tempomatem? Mam tempomat w swoim aucie a brak sterowania FIS a manetki z samym FIS o wiele tansze 100zl... a wydaje mi sie ze tempomat wystarczy przekręcić do tej bez... czy sie myle?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam, ale odwaliłem, zamówiłem sam przełącznik po lifcie... A tu zonk... Musi być taśma tylko z literą M czy z L też podejdzie?

IMG_20190525_133344.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Cześć, czyli jak nie mam fisa, a mam tempomat i multifunkcje to wystarczy zmienić tylko manetkę?taśma może zostać jaka jest?

  • 1 rok później...
Opublikowano

Może tu mi ktoś na szybko pomoże kupiłem manetki z tempomatem do B8 bo nie miałem ale kupiłem z sedana a mam avanta przełożyłem manetke od tylnej wycieraczki i kompa i kuzwa nie działa mi tylna wycieraczka trzeba ja zakodowac czy jak bo już tracę nerwy

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Pewnie już sobie poradziłeś... Ale na początku tematu jest pokazana różnica między manetką wycieraczek w avancie i sedanie. Manetka jest zupełnie inna. Musisz mieć manetke od wersji avant z przełącznikiem komputera. 

  • 3 lata później...
Opublikowano

Temat pewnie stary jak świat ale jakby ktoś znalazł 5 min. na odpowiedź to będę wdzięczny :)

Do zmiany  FISA (komputer pokładowy), trzeba tą funkcyjną manetkę? Nie wystarczy wgrać softa? 
Myślałem że pod przyciskiem MOD na kierownicy można by odblokować przełączanie spalania itp.
Da się tak? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.