Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubywajacy plyn od wspomagania ?


mari000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie pisze poniewaz mam problem z ubywajacym plynem od wspomagania w b6 , gdy troszeczke ubyje tzn. moze nie tak troszeczke to przy pelnym skrencie kolami cos harczy , po do lewce wszystko jest ok , jak myslicie gdzie moze byc wyciek auto stalo u kumpla w garazu 2 dni i nawet kropelki nie bylo widac na podlodze , chcial bym nie wiecej wiedziec co to moze byc , aby mechanik zbyt mnie nie naciagnal :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ubywa Ci cały czas , bo mam kaca i nie mogę się doczytać . To że byczy przy pełnym skręcie to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie pisze poniewaz mam problem z ubywajacym plynem od wspomagania w b6 , gdy troszeczke ubyje tzn. moze nie tak troszeczke to przy pelnym skrencie kolami cos harczy , po do lewce wszystko jest ok , jak myslicie gdzie moze byc wyciek auto stalo u kumpla w garazu 2 dni i nawet kropelki nie bylo widac na podlodze , chcial bym nie wiecej wiedziec co to moze byc , aby mechanik zbyt mnie nie naciagnal :facepalm:

wiesz ja miałem podobnioe z B5. Nic nie kapało ani nic tylko po wężu delikatnie szło itp dałem taki niby "zacisk plastikowy" i jest ok :wink:także zobacz czy kabli nie masz mokrych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mi też ubywa po troszku i nigdzie nie ma żadnych plam pod samochodem, czytałem kiedyś żeby sprawdzić osłony gumowe drążków kierowniczych bo tam może się zbierać płyn i nie będzie widać plam pod autem, sam muszę to sprawdzić kto wie ale nie mam za bardzo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie płyn puszcza przez uszczelniacze i zbiera się w osłonach drążka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...