Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Mała prezentacja mojej czarnuli... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4 1.8 ADR 125KM kolor czarny, przebieg 226 tys km (wzięta od człowieka z domu w niemcowni) wszystkie dokumenty faktury, ksiązki, itp - przebieg potwierdzony, pełny serwis. Autko troszkę doposażone:

- elektryka: lusterka, szyby + domykanie (z pilota)

- climatronic, podłokietniki, jasie...

- ABS, wspomagaanie i kilka innych podstawowych pierdół :)

- zegar FIS, kontrolki temperatury oleju i ładowania aku.

- radio delta + system BOSE+ori zmieniarka i ori wzmacniacz

- kierownica "S"

- fotele kubełkowe (ori) w doskonałej kondycji

- zawieszenie 1BE

- tylna lampa pierwszy lift

ZMIANY KTÓRE JUZ MI SIE UDALO WPROWADZIĆ:

- nowe felgi 17`` RONAL R42 7J ET 37 + opony TOYO Proxess T1S 215/45/17

- ciemne szyby (5 szt) FoliaTec

- lakierowane zaciski

- zamówiony spoiler "listek" tylnej klapy i chromowane nakładki na zegary

...

FOTECZKI:

c43c79e1c59fafaa.html

3a20b861a05394c6.html

f6f2e67c43d5bdee.html

b3230d8ef8e95567.html

linki do tych samych zdjeć jesli komus sie nie wyświetlają:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c43c79e1c59fafaa.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3a20b861a05394c6.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6f2e67c43d5bdee.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3230d8ef8e95567.html

Opublikowano

Mi się podoba, szczególnie zazdroszczę wnętrza :confused4: w poruwnaniu do mojej serii.. :th: Gdzie ściemniałeś szyby i ile Ci policzyli ? Robiłeś je gdzieś w naszych okolicach (Pruszków) ?

Opublikowano

Ładnie się prezentuje.

Podobają mi się czerwone zaciski.

A kubełki? Jak ich kondycja? Chodzi mi o przetarcie - od drzwi po stronie kierowcy? Bo u mnie strzeliły, się przetarły były...

Opublikowano
  • Autor

Mi się podoba, szczególnie zazdroszczę wnętrza :confused4: w poruwnaniu do mojej serii.. :th: Gdzie ściemniałeś szyby i ile Ci policzyli ? Robiłeś je gdzieś w naszych okolicach (Pruszków) ?

Szyby zciemniałem w Grodzisku Maz u człowieka u którego robie wszytskie auta: Yankees (Marcin Januchowski) chłopak optycznie robi auta od wielu lat i jest naprawdę niezły. Koszt całkowitego zciemnienia auta folią Raycer 36SR (taka jak u mnie - 5 szyb) to 500zł[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 11:56 _________________________________________________

Ładnie się prezentuje.

Podobają mi się czerwone zaciski.

A kubełki? Jak ich kondycja? Chodzi mi o przetarcie - od drzwi po stronie kierowcy? Bo u mnie strzeliły, się przetarły były...

na szczęście żadnych przetarć, wypaleń, ani plam, lekko tylko zagnieciony od wsiadania przy lewym podudziu, ale to normalna sprawa...

Opublikowano

tak powinna wygladac A4 :th: mozna pokusic sie o zmiane lampek, poza tym nie ma do czego sie przyczepic :)

Opublikowano
  • Autor

tak powinna wygladac A4 :th: mozna pokusic sie o zmiane lampek, poza tym nie ma do czego sie przyczepic :)

mocno wlaśnie myśle nad lampkami, przyznam iż uważam że w tej wersji przód wygląda bardzo dobrze, może zamienie na soczewke z S4 ale też przed liftem... jakos po prostu nie mam 100% przekonania do lampki poliftowej, ale moze dorosnę do tego... :wink4:

Dzięki za słowa uznania...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.