Skocz do zawartości
IGNOROWANY

opis pinów silniczka szyb, podłączenie na ''krótko''


Pawełek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam audi a4 z 95 roku i wkurzało mnie że wszystkie szyby mam na korbki więc kupiłem zestaw z allegro uniwersalny- silniczki przyciski okablowanie, ale działanie takiego zestawu pozostawia wiele do życzenia, słabe silniczki wolno chodzi ponieważ te silniczki tak jakby kręcą mechanizmem zamiast korbki, problemy z umocowaniem silniczków. A zestaw ten wygląda tak:

2919745811.jpg

2919745811_1.jpg

to wszystko mam podłączone że jak włącze zapłon to świecą się przyciski i można otwierać i zamykać.

Pomyślałem że pod tą działającą instalację podłącze oryginalne silniczki więc kupiłem zestaw który wygląda mniejwięcej tak:

2904369484.jpg

pochodzi on z audi po drugim lifcie, oczywiście na dwoje drzwi.

i teraz taki mój problem i pytanie- do silniczka tego uniwersalnego dochodzą dwa kable czarny i czerwony,

a do ori silniczków to jak dobrze zobaczyłem na szybkiego to chyba z 8 kabelków,

jak mógłbym podłączyć te kabelki do tych dwóch przewodów żeby to zadziałało?

Wie ktoś które przewody w kostce ori silniczka za co odpowiadają?

---------- Post dopisany 07-01-2013 at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2013 at 21:30 ----------

pomóżcie...

---------- Post dopisany at 18:17 ---------- Poprzedni post napisany at 17:55 ----------

podobno można zrobić to jakoś wyprowadzając przewody bezpośrednio z silniczka, czy wie ktoś jak to zrobić żeby się dostać do tego?

---------- Post dopisany 09-01-2013 at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 18:17 ----------

up

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś ominął układ przed ori silniczkiem i podłączył się bezpośrednio do silniczka to na bank ruszy. Ale ja wolał bym odezwać się do kolego wyżej i zrobić to "jak bóg przykazał" a nie uprawiać partyzantkę. W ori układzie masz układy przeciążeniowe a na krótko nie więc kilka stopni mrozu i masz po mechaniźmie.Taka moja rada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...