Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8 ADR] Wtryskiwacze od 1.8T


Gość Kaziu_Wichura

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura

Cześć

Właśnie coś mi przyszło do głowy. Naczytałem się na forum o tym jak uzyskuje się dodatkowe koniki w TDI wymieniając wtryskiwacze i tutaj to pytanie, czy wymiana wtrysków na te od 1.8T może mieć jakieś pozytywne skutki w postaci przyrostu parametrów? Jak się domyślam to raczej nie. Proszę tylko o potwierdzenie moich domysłów i temat będzie do wyrzucenia.

Pozdrawiam

edit by Murzyn: Kaziu, kaziu...tak stary user a takie swinstewka robi. Walkujemy juz chyba 3tyg nazewnictwo tematow!! Zonk prosze szybciutko mi to zienic zgodnie z zasadami :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jak wtryski będą lać więcej paliwka to przydało by się jeszcze więcej powietrza, a w wolnossaku to raczej ciężka sprawa :) Bo rozumiem, że miałeś na myśli swoje 1.8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
Poza tym jak wtryski będą lać więcej paliwka to przydało by się jeszcze więcej powietrza, a w wolnossaku to raczej ciężka sprawa :) Bo rozumiem, że miałeś na myśli swoje 1.8 ?

Tak, w domyśle miałem swoje 1.8. Dzięki za wyjaśnienie sprawy. Dokładnie tak myślałem jak piszecie ale potrzebowałem potwierdzenia. Dzięki!

[ Dodano: 30-11-2006, 11:01 ]

PS sorry murzyn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...