Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] duze skoki obrotow do ok 4 tys.i sie utrzymuja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie,obroty skacza,ale ostatnio to juz nie wiem kiedy sie to powtorzy-nie jest to regularnie

odpalam auto i jest ''w normie'',obroty po odpaleniu tysiac,po chwili spadaja do ok 900-950,lekkie falowanie,ale podczas jazdy jade i nagle auto wchodzi na jakies 4000 samo i sie utrzymuje,wciskam sprzeglo i auto wyje,wiec mozna sobie wyobrazic co sie dzieje

filtr pow-stozek-nowy ,olej wymieniony tydzien temu,przepustnica czyszczona itp,swiece zmienione razem z olejem

ostatnio jak tak falowaly to wylaczylem silnik i nie moglem odpalic,cheltalem dobre kilka minut i nic,jakies dobre ludziska zaproponowali pchnieci i po tym ,jak pchneli auto na 2,odpalilo,ale bylo strasznie slabe,dodajac gazu auto gaslo,po chwili wskoczylo na obroty,bylo ''normalnie'',wiec postanowilem pojechac i zobaczyc ,co bedzie w trasie i tak,gaz do dechy na 5 i predkosc 160km/h,gdzie normalnie na tej samej trasie wycisnalem 210 km/h,po chwili zredukowalem na 4 i wrocilo do normy,potem 5 i juz bylo lepiej,nie doszlo do 210,bo trzeba bylo chamowac,martwi mnie to,bo to juz kolejny raz,cos jakby odcinalo zaplon,zaraz po tym,jak auto wbija sie na wysokie obroty i tam sie utrzymuje,dzis podejde z VAGiem do auta i zobacze co tam slychac,filtr paliwa zamowiony i moze jutro bedzie

czekam na pomysly ,co moze byc przyczyna z gory dzieki[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 19:53 _________________________________________________dodam,ze szukalem i czesc objawow znalazlem ,sa podobne,ale nie wszystkie,wiec zalozylem watek,moze to wszystko ma ze soba zwiazek

[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2008, 20:04 _________________________________________________wczoraj podlaczylem VAGa i pokazal blad 00522-cos z czujnikiem G62 ,ale sporadycznie,wykasowalem i troche pojezdzilem,ale nie wywalilo go znow,a dzisiaj auto zaczelo sie telepac i jest jescze slabsze,niz wczoraj

trzesie autem tak mocno,ze to nie jest norma,prubowalem zrobic logi,ale nie moge,bo cos nie zapisujelogow moj vag-nie wiedziec czemu,to co sprawdzilem wczoraj na wolnych obrotach nie ma duzych skokow-jakies 864-890,przeplyw powietrza w przeplywce 130,tyle co zapamietalem, nie wiem,co sie stalo ;(

Opublikowano

moje typy to pompa paliwa i przepustnica.

Opublikowano
  • Autor

pompa?czyli co?nie pompuje?,a przepustnica czyszczona kilka dni temu,adaptacja itp,auto zachowuje sie,jakby nie palilo na wszystkie gary jednoczesnie :mysli:

Opublikowano

No to jeszcze dodaj koncowki wtryskow i sterownik silnika. A po czyszczeniu przepustnica czasem dziala gorzej i trzeba wymienaic na nowa. A pompa moze dawac albo momentami za malo albo momentami lac w zaleznosci jaki sygnal podaje ecu

Opublikowano
  • Autor

No to jeszcze dodaj koncowki wtryskow i sterownik silnika. A po czyszczeniu przepustnica czasem dziala gorzej i trzeba wymienaic na nowa. A pompa moze dawac albo momentami za malo albo momentami lac w zaleznosci jaki sygnal podaje ecu

z tymi wtryskami to by pasowalo,bo jak mi auto zgaslo i nie chcialo odpalic,to benzyna smierdzialo wszedzie :mysli

[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 10:06 _________________________________________________rozwiazalem problem spadku mocy i telepania autem-spadla fajka ze swiecy,tak jak przypuszczalem,ze auto nie pali na wszystkie gary,sprawdzilem i znalazlem przyczyne

teraz kolej na wzrost obrotow :mysli:[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2008, 17:55 _________________________________________________zeby znalezc przyczyne ,musze zaczac od poczatku,czy moze mi ktos podpowiedziec,co ma wplyw na obroty,przeplywka,czujnik temperatury czy jeszcze cos innego-moze rozwiaze problem,bylem ostatnio u mechanika i on mi powiedzial,ze przyczyna moze byc sam ECU... :mysli:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 09:21 _________________________________________________mam pytanie-do czego sluzy przewod gumowy laczacy przepustnice z wtryskami?

Opublikowano

on nie jest od podcisnienia ? sterowanie po niekad obrotami <- ale to nie jest pewniak

Opublikowano
  • Autor

nie jestem pewien,ale chyba dzisiaj ,po kolejnym ''ataku'' obrotow i niemoznosci odpalenia auta,zobaczyl ten wezyk moj koles i on chyba wyskoczyl z przepustnicy,mowie chyba,bo on go wyjal i koncowka byla sparciala i poszczepiona ,wlozyl ja do przepustnicy,potem obroty jescze wskakiwaly,ale wieczorem jak jechalem,to wzrastaly,ale do ok.2000 i spadaly do 1200 i to bylo takie falowanie,a pozniej juz bylo normalnie,tzn bez falowania,ale jak ruszalem ,po odpaleniu auta,to strasznie szarpalo,jak bylo jeszcze zimne :mysli:[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 23:43 _________________________________________________moja teoriajest taka,spadla fajka ze swiecy ,pompa podawala paliwo ,nie spalilo sie i sonda w wydechu odebrala ''komunikat'' i odcielo paliwo,aha jescze dzis ,podczas gdy auto mi zgaslo,to jak kilkakrotnie cheltalem,to zapalila mi sie kontrolka czerwona z wykrzyknikiem,ale jak auto zaczelo lapac,to przestalo bibczec i swiecic?przeciez to od chamulcow...ECU zwariowal?[br]Dopisany: 22 Czerwiec 2008, 23:48 _________________________________________________wymienilem filtr paliwa,no i jakby lepiej,ale zobaczymy,jak troche pojezdze,na razie jest dobrze ,ale znow byl moment,ze za pierwszym razem nieodpalila,no i co to moze byc,jak przekrecam kluczyk,zapalaja sie lampki i slychac jak pompka paliwa podaje,a potem cyk i nic,a czasem jest dzwiek,jakby caly czas podawala,tak mialem juz ze dwa razy-nie wiem co to moze byc,

zauwazylem tez wode chlapiaca z wydechu,rozumiem,ze ostatnio padalo i mam troche popekany wydech,ale to wygladalo,jakby ktos ze szklanke wody wlal i teraz auto pluje tym na zewnatrz :mysli:

Opublikowano
  • Autor

czyli wymienic wezyk?mysle,ze tak bedzie lepiej,a zobaczymy co bedzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.