Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Foliowanie auta - ceny koszty możliwości


Gość Shiftback

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Zastaniawiam nad położeniem folii na auto zamiast lakierowania i rozbierania samochodu....

Mam taką możliwość dwie przecznice dalej... Ceny cenami... Jakie ceny w przybliżeniu oscyluja w Polsce za ofoliowanie auta? Jest to warte przedsięwzięcia czy lepszy jest lakiernik?

Folia "perła" może być tańsza od perłowego lakieru np? Jeśli ktoś zajmuje się tego typu pracą chętnie zwrócę uwagę na zalety... pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zafoliowanie sedana w jednolity kolor kosztuje 2,5-3koła, dla porównania malowanie całego auta bez dachu to koszt 2,5tys(tyle lakiernik mi krzyknał rok temu w ten sam kolor)

Zanim zaczniesz oklejać musisz i tak przygotowac lakier, bo wszystkie uszkodzenia fizyczne lakieru na folii wyjdą:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor i struktura oraz jakaś "perłowość" folii czy niestandartowy kolor ma znaczenie? Pytam bo chciałem pyknąć peręłkę ewentualnie coś innego jednak pytam bo lakier chce kupić oryginał w aso a to już jest nie mały wydatek.... Szpachle itp rzeczy pod folię sam zrobie bo nie bałbym sie aż tak oto....

Jeszcze ważne dla mnie jest czas wykonania, ważne ważne... Wstępnię pytam jednak mam na uwadze polskiego wykonawce ze względów finansowych... i różnorodności folii i kolorów z tego co widziałem w tv. Rozrząd np. zrobiłem w kraju za 1.000 kompletny a tutaj niestety delikatnie 800eur... :facepalm: może tutaj usługodawca zarobić dobry grosz...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za wykonanie to jedno, a jakość wykonania to kolejny temat rzeka..znajomy oklejał multivana T5. Fabrycznie był srebrny, znudziło mu się i auto poszło w czarny mat, po pół roku zmiana na biały mat..co się okazało za pierwszym razem poszło coś nie tak i wraz z oderwaniem foli zerwał się też klar z lakieru, efekt lakierowanie auta :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można wykluczyć takiej możliwości, chociaż auto było kupowane prosto z salonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że masz rację. Ale wiem z doświadczenia, że bywa różnie sam szukałem firmy do oklejenia auta firmowego i był z tym mały problem, bo jak się jechało do firmy przedstawiało projekt to wszystko ładnie pięknie, później przedstawienie aut, które robili, a moje miasto nie jest za duże i łatwo znaleźć firmy użytkujące auta i ich opinie, stąd wniosek --> cena nie zawsze jest porównywalna z jakością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...