Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)


BarthPL

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Po 3 miesiacach poszukiwan stalem sie wreszcie, mam nadzieje, szczesliwym posiadaczem A "czworeczki" z silnikiem Tdi 90 KM (B5 - 1995 r) w kolorze "LASERROT" :) W najblizszym czasie postaram sie wrzucic fotki i troszke wiecej napisac z pierwszych wrazen. Poki co nie mam nawet czasu zeby sie nia nacieszyc bo w pracy caly dzien :(

5fb78bac31c1c42bm.jpg

Na poczatek jedno, pozniej wrzuce jeszcze pare lepszych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam :mrgreen: widze motor identyczny jak u mnie tylko troszke roznicy w mocy i kolega z L-ca to mi sie podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh pogladowa...dokladniej cos by sie przydalo

Wiem wiem ze pogladowa i to jeszcze poprzedniego wlasciciela :)

Ale z czasem cieniutko. Jutro dopiero rejestruje a stoi juz u mnie 2 tygodnie wiec sprobuj sobie wyobrazic jak boli mnie serce z tego powodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no luzik, ale chwal sie

Pochwale sie napewno tylko musze sie troszke pocieszyc nia :)

[ Dodano: 18-12-2006, 22:49 ]

I sa pierwsze wrazenia z jazdy :)

Bardzo pozytywne, autko zbiera sie swietnie tylko trzeba pilnowac wyzszych obrotow bo z dolu slabo jedzie ale jak juz rozgrzeje sie do 90 stopni i mozna pouzywac turbinki to smiga jak wiatr. Az ciekaw jestem jak jezdzi AFN. Do tego to spalanie. Droga do poznania i spowrotem (ok 400km) non stop butowanie i srednio jakies 6l/100km :D Do tego bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie predkosc maksymalna. Doszedl do 192 km/h i jeszcze ze 3-5 by dociagnal i wcale nie wygladalo ze jest z gorki. Nie wiem tylko na ile mozna ufac wskazaniom licznika ale wynik wydaje mi sie swietny. Mam nadzieje ze problemow nie bedzie zbyt duzo i bede mogl sie cieszyc dieselkiem bez przeszkod :D

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...