Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5 1Z] Po 3 miesiacach poszukiwan... :-)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

Po 3 miesiacach poszukiwan stalem sie wreszcie, mam nadzieje, szczesliwym posiadaczem A "czworeczki" z silnikiem Tdi 90 KM (B5 - 1995 r) w kolorze "LASERROT" :) W najblizszym czasie postaram sie wrzucic fotki i troszke wiecej napisac z pierwszych wrazen. Poki co nie mam nawet czasu zeby sie nia nacieszyc bo w pracy caly dzien :(

5fb78bac31c1c42bm.jpg

Na poczatek jedno, pozniej wrzuce jeszcze pare lepszych :D

Opublikowano

nazwij zgodnie z regulaminem temat kolego bo cię zaraz opierniczą :wink:

Czekamy na fotki 1Z :mrgreen: Gratuluję zakupu, najlepszy z możliwych wybór.

Opublikowano

no to jak się już nacieszysz, wrzuć fotki :grin:

Opublikowano
  • Autor
Czekamy na fotki 1Z Gratuluję zakupu, najlepszy z możliwych wybór.

Z czasem bardzo cienko wiec pewnie szybciej wpadne do Wrocka na jakis spocik niz zrobie ladne foty :D

Opublikowano

no witam :mrgreen: widze motor identyczny jak u mnie tylko troszke roznicy w mocy i kolega z L-ca to mi sie podoba :wink:

Opublikowano
  • Autor
no witam widze motor identyczny jak u mnie tylko troszke roznicy w mocy i kolega z L-ca to mi sie podoba

I ta roznica w mocy najbardziej mnie interesuje wiec spotkanko w najblizszym czasie obowiazkowe :D

Opublikowano

witamy i czekamy na fotki :)

Opublikowano

Auto: A4 B5

Silnik: 1.9TDi 90 KM

Rocznik: 1995

fajnie ale foty, foty prosimy

Opublikowano
  • Autor
fajnie ale foty, foty prosimy

fotka w pierwszym poscie :D

Opublikowano

fotka w pierwszym poscie :D

heh pogladowa...dokladniej cos by sie przydalo

Opublikowano
  • Autor
heh pogladowa...dokladniej cos by sie przydalo

Wiem wiem ze pogladowa i to jeszcze poprzedniego wlasciciela :)

Ale z czasem cieniutko. Jutro dopiero rejestruje a stoi juz u mnie 2 tygodnie wiec sprobuj sobie wyobrazic jak boli mnie serce z tego powodu :)

Opublikowano

nie no luzik, ale chwal sie :D

Opublikowano
  • Autor
nie no luzik, ale chwal sie

Pochwale sie napewno tylko musze sie troszke pocieszyc nia :)

[ Dodano: 18-12-2006, 22:49 ]

I sa pierwsze wrazenia z jazdy :)

Bardzo pozytywne, autko zbiera sie swietnie tylko trzeba pilnowac wyzszych obrotow bo z dolu slabo jedzie ale jak juz rozgrzeje sie do 90 stopni i mozna pouzywac turbinki to smiga jak wiatr. Az ciekaw jestem jak jezdzi AFN. Do tego to spalanie. Droga do poznania i spowrotem (ok 400km) non stop butowanie i srednio jakies 6l/100km :D Do tego bardzo pozytywnie zaskoczyla mnie predkosc maksymalna. Doszedl do 192 km/h i jeszcze ze 3-5 by dociagnal i wcale nie wygladalo ze jest z gorki. Nie wiem tylko na ile mozna ufac wskazaniom licznika ale wynik wydaje mi sie swietny. Mam nadzieje ze problemow nie bedzie zbyt duzo i bede mogl sie cieszyc dieselkiem bez przeszkod :D

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.