Treść opublikowana przez BarthPL
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Widze ze Legnica po jednym spotkaniu musi rok odpoczac Moze jednak ktos sie znajdzie chetny na spotkanko ???
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
chodzilo o poczatek maja... ?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Mowa jest srebrem a milczenie zlotem... :>
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Wyglada tak jak na fotce w podpisie tylko na felgach 15''. Zobaczyc jest ciezko bo malo nia jezdze Mam auto sluzbowe i A4 traktuje jak troche drozsza zabawke i ewentualnosc na zmiane pracy Ale jesli masz ochote KrzyHo na jakies male spotkanie chocby w dwa auta to jestem zainteresowany
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Bez przesady z ta praca. Ja tez pracuje a czas sie jakos znajduje. Zadne wytlumaczenie...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Halo, Legnica... Jest tu ktos??? Przez miasto nie da sie przejechac zeby nie zobaczyc conajmniej 10 A4 a na forum legnickim taka cisza... Odezwijcie sie co do tematu jakiegos spotkanka. Jak tak dalej pojdzie z pogoda to moze na jakies autoslizganie bedzie sie mozna jeszcze umowic
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Jak najbardziej dolaczam sie do powyzszych zyczen. Mam nadzieje ze te Swieta beda dla Was wszystkich bardzo udane, wesole i spokojne. Tylko sie nie przejesc bo znowu bedzie narzekanie ze autko jakos tak slabiej ciagnie
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
spoko ze swidnickim na razie nie bedziemy konkurowac sam chetnie bym sie w koncu wybral do swidnicy. ale jesli cos sie wyjasni w tamtym temacie to ustalimy termin legnickiego spotu.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No to trzeba cos pomyslec. Tylko teraz to juz pewnie dopiero po swietach. Moze sobota 29 albo niedziela 30 marca. Jak wszystkim pasuje to podajcie tylko godzine i miejsce i zbieramy ekipe...
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Mowilem ze z Chojnowa do Legnicy trzeba ostroznie bo dziury
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
No widze ze nareszcie sie udal spot w Legnicy. Szkoda tylko ze nie moglem na nim byc Mam nadzieje ze teraz latwiej bedzie zorganizowac nastepny i to niedlugo. Tym razem juz nie odpuszcze.
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
mapka dojazdu z autostrady A4 do Ferio w pierwszym poscie :> nie ma sie z czego cieszyc. na drodze z chojnowa do legnicy mozna urwac zawieszenie w koleinach :>
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
na trzecich, 1) takie swiatla przy przystanku autobusowym zaraz za rondem (bez skrzyzowania), 2) skrzyzowanie z nowodworska, 3) skrzyzowanie z jaworzynska :>
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
akali, troche chyba Kaziowi namieszales :> Ja bym radzil za rondem na trzecich swiatlach w prawo (nie w lewo), wjedziesz w jaworzynska. jedziesz caly czas prosto az zobaczysz statoila. musisz go objechac tak zeby miec go po prawej stronie. na swiatlach lekkim lukiem w prawo i za 150m po lewej bedzie Ferio Galeria. zeby wjechac na parking musisz skrecic w lewo przed Galeria potem w prawo i bedziesz mial wjazd na parking. http://maps.google.com/maps?f=q&hl=pl&geocode=&q=legnica&sll=51.209733,16.147842&sspn=0.022852,0.062399&ie=UTF8&ll=51.18623,16.172905&spn=0.091456,0.249596&z=12
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
przejrzalem temacik faktycznie zapowiada sie rewelacja, szkoda ze teraz dopiero sie dowiaduje bo plany na weekend juz dawno mam zaklepane bawcie sie dobrze i czekam na jakas relacje foto mam tez nadzieje ze w koncu jakas "legnicka" ekipa sie zbierze
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
widze ze zapal kolegom cos minal czekam na info chlopaki co z weekendem i mam nadzieje ze dacie znac proponuje niedziele kolo poludnia
-
[B5 1Z] Po dlugim czasie... ale lepiej pozno niz wcale :-)
Plany sa jak najbardziej. W pierwszej kolejnosci program a potem felgi 16" lub 17". A co potem to sie okaze. Jak juz pisalem w tej chwili moja A4 to bardziej hobby bo na codzien uzytkuje sluzbowe auto ale na wiosne trzeba by sie wziasc za jakies male zmiany
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
cloo po przeczytaniu tych ostatnich stronek to dopiero przychodza checi na spota NyPal ja niestety do wiselki nie jade ale moze ktorys z kolegow
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
widze ze temat ruszyl ostro lekko OT ale grunt ze sie cos dzieje kaczorek i Watson dajcie znac jak juz bedziecie znac jakies godziny ja moge caly weekend wiec czekam na szczegoly
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Ja bardzo chcialem. Nawet sledzilem temat caly czas, ale niestety inne obowiazki Ale do nastepnego swidnickiego moze uda sie zebrac ekipe legnicko-lubinska i podjedziemy wieksza ekipa kaczorek3003 i Watson podrzuccie kiedy wam pasi i sie spotykamy. ja w tygodniu to raczej kiepsko choc jakis wieczorek wygospodaruje ale najblizsza sobota bez problemu. co wy na to???
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
ja jestem chetny, kiedy i gdzie... ???
-
[B5 1Z] Po dlugim czasie... ale lepiej pozno niz wcale :-)
Co jest: - elektryczne szyby - elektryczne lusterka - felgi alu 15" viper by rial - lusterka w kolorze nadwozia - 90KM Co w planach: - w pierwszej kolejności program (110-115 KM) - felgi 16" lub 17" (caly czas sie waham miedzy swietnym wygladem a komfortem jazdy) - zmiana lamp tylnych na te po liftingu - zmiana lamp przdnich na zespolone - prawe lusterko od wersji angielskiej to tak po krotce... przyznam ze nie bardzo mam w tej chwili czas na to wszystko, pozatym mam auto sluzbowe ktore uzytkuje na codzien a A4 traktuje bardziej jako hobby w tej chwili, ale na wiosne trzeba sie bedzie za to wszystko zabrac, przede wszystkim program, a co potem to zobaczymy...
-
VT mojej Gdyby ktos mial ochote sie pobawic:)
audia4s4 rewelacja tylko dol drzwi powinien byc drewniany. wtedy to juz super wiejski tuning
-
Strefa Śmiechu
jakiś rok temu auto kupił kolega któregoś z Klubowiczów, tylko nie mogę sobie przypomnieć kogo może chodziło właśnie o Szewczenko7 Widzialem go w Lubinie na zywo. Z zewnatrz wyglada nie najgorzej nawet ale w srodku jest tragedia.
-
Ciekawy test na półkule mózgu
Jak dla mnie kreci sie tylko w prawo. Jak ktos widzi ze w lewo to prosze o nazwe tego srodka co braliscie tez chetnie sprobuje choc faktycznie po dluzszym wpatrywaniu sie w nia :-) kreci sie tez w lewo. Po bardzo dlugim wpatrywaniu (ok 3-4 min) mozna juz nawet sobie wybierac w ktora strone chcesz zeby sie krecila Robi wrazenie