Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5] Ostateczna decyzja... 17" - tylko ktore ?

Które do mojego paździocha ?

  1. 1. Które do mojego paździocha ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ykk

Cycu ..zadne fele z tych mnie sie nie podobają.. takie to mogłem mieć za 1200 zł z oponkami :cool1:

pozycja nr2 jest git a ja znalazlem jeszcze cos takiego 17; : http://link.marktplaats.nl/169536299

No niestety te mnie sie kompletnie nie podobają ... troszkę jak do BMW :no:

[br]Dopisany: Czerwiec 25, 2008, 06:29:57 _________________________________________________Odnośnie felg nr.3 to na aucie tak średnio wyglądają :mysli:

315ag4.jpg

Sam juz nie wiem :disgust:

Opublikowano

raggaman te z foty to sa przynajmniej 18 :wink4:

Opublikowano
  • Autor

raggaman te z foty to sa przynajmniej 18 :wink4:

To akurat wiem ..chodzi mnie o to że felga fajnie wygląda luzem na fotce..bo na aucie to tak średniawo :mysli:

Opublikowano

raggaman te z foty to sa przynajmniej 18 :wink4:

To akurat wiem ..chodzi mnie o to że felga fajnie wygląda luzem na fotce..bo na aucie to tak średniawo :mysli:

:wallbash::naughty:

raggaman kupuj MAMy w 17' i wypoleruj. Jak Ci sie pogna, nie beda Ci sie podobac to najwyzej sprzedasz.. Tylko znajdz jakas fajna oferte na allegro i koniec.. :th:

Opublikowano
  • Autor

raggaman te z foty to sa przynajmniej 18 :wink4:

To akurat wiem ..chodzi mnie o to że felga fajnie wygląda luzem na fotce..bo na aucie to tak średniawo :mysli:

:wallbash::naughty:

raggaman kupuj MAMy w 17' i wypoleruj. Jak Ci sie pogna, nie beda Ci sie podobac to najwyzej sprzedasz.. Tylko znajdz jakas fajna oferte na allegro i koniec.. :th:

Tak i kolejne pół sezonu bede sie bujał z MAMami ktorych nikt nie kupi :tongue4:

Co myślisz o tych ?

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=385417275&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0D%0A++++%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0D%0A++++%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Tylko wypolerować całe ..albo polerowany rant a środek czarny ??

Opublikowano

Na pewno ladniejsze od tych:

315ag4.jpg

:wink4:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno ladniejsze od tych:

:wink4:

Czyli ładniejesze od numeru 3 :wink4:

Tylko polerować cała felge? Rant i fronty felgi ( bez boczkó ramion) czy tylko rant i środek w czerń ?

Opublikowano

Wszystko spoleruj zeby bylo bling bling.. :decayed:

Czarny z niczym nie bedzie wspolgrac.. :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wszystko spoleruj zeby bylo bling bling.. :decayed:

Myślisz że bedzie to dobrze wyglądać ? Lepiej od całościowych felg ? :mysli:

Opublikowano

ykk, te felgi z allroada wygladaja rewelacyjnie na B5! Widzialem!

Opublikowano

ykk, te felgi z allroada wygladaja rewelacyjnie na B5! Widzialem!

raggaman sluchaj starszych i wyzszych ranga.. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ykk, te felgi z allroada wygladaja rewelacyjnie na B5! Widzialem!

Racja Twoja Michau ..tylko w 18 :kox:

Opublikowano

do B5 pasuja ranty,ale takich nie bierzesz pod uwage,wiec tylko MAMy :th:

Opublikowano

do B5 pasuja ranty,ale takich nie bierzesz pod uwage,wiec tylko MAMy :th:

pięć stron pisania i wracamy do MAMów :decayed::thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

do B5 pasuja ranty,ale takich nie bierzesz pod uwage,wiec tylko MAMy :th:

pięć stron pisania i wracamy do MAMów :decayed::thumbdown:

Nie nie wracamy..skoro maja wygladać smiesznie miało to szkoda nafty/kaski :thumbdown:

Opublikowano

Nie jestes w stanie znalezc kol do przymiarki poprostu?

Opublikowano
  • Autor

Nie jestes w stanie znalezc kol do przymiarki poprostu?

O ile pamietam to nik z Wawy nie ma MAM w 17 :mysli:

Opublikowano

raggaman znasz moje zdanie :> Ale z tych co pokazałeś wpadły mi w oko te 3 :cool1: Są bardzo ładne, tylko ciekawe jak w rozmiarze 17'' będą wyglądały, nr 2 też fajne, ale ja mimo wszystko dla siebie bym brał 6 :th: wiem jak wyglądają w rozmiarze 17 i jak się prezentują na avancie. Chociaż te nr 3 są super i z chęcią bym zobaczył jak takie wyglądają na autku :kox:

Opublikowano

a co powiecie na takie,orginalne MAMY http://link.marktplaats.nl/173239274 :kox: albo takie: http://link.marktplaats.nl/164522018 :naughty:

te pierwsze kiepsko, a te drugie to o takie cos mi chodzilo raggaman, tylko nie wiem jak bedzie wygladac w 17 :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.