Skocz do zawartości
IGNOROWANY

zabezpieczenie przed kradzieżą


xhumungus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam-jestem tu nowy wiec prosze o wyrozumiałość .Zamierzam zrobic zabezpieczenie przed uruchomieniem silnika przez niepowołane osoby bo z tego co widac na forach oryginalne immo jest rozpracowane .Czy jesli wstawił bym przekaznik z czterema przełącznikami który rozłączał by cztery przewody pomiędzy sterownikiem silnika a modułem zapłonu to bedą pokazywały mi sie błedy w ecu podczas próby odpalenia na rozłączonych tych czterech przewodach ?.Czy moze łatwiej odcinac przewody od czujnika połozenia wału i wałków prozrządu?-mój silnik to aeb z lpg .pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samoruba jest najlepsza, jednak tutaj za bardzo nie znajdziesz ostatecznego rozwiązania.

Do strony mają dostęp RÓŻNI ludzie, Zamontuj coś, ale lepiej nie pisać co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne pisanie nikomu nic nie pomoze w tym czy tamtym jesli ma złe zamiary ale chciałbym znac odpowiedz czy beda błedy w sterowniku po próbie odpalenia z takim właczoym zabezpieczeniem-czytałem na innym forum ze po odcieciu czujników wałków i wału nie pojawiaja sie błedy ale istnieje mozliwosc ze auto moze przejsc w tryb awaryjny w najmniej oczekiwanym momencie -np podczas wyprzedzania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...