Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Problem z klimatyzacją.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Koledzy mam problem z klimatyzacją, ostatnio zachorowałem a więc nie używałem jej przez jakiś tydzień, wczoraj było upalnie postanowiłem włączyć. A tu nic.... leci ciepłe powietrze. Sprawdziłem błędy VAGiem, ale wykrywa mi tylko jeden o zacinaniu się silniczka kalpy nawiewu,(zawsze mialem ten błąd i wiem czym jest spowodowany ale nie jest to na 100% tego wina). Sprężarka niby się załącza, czynnik też chyba jest ponieważ jak wcisne zawór to jest ciśnienie (jeszcze jutro podjade zeby mi sprawdzili ciśnienie jacyś szpece) po włączeniu klimatyzacji jeden z przewodów wchodzący do kabiny robi się chłodny (ten cieńszy) ale drugi jest nadal gorący. czy jeśli mam nieszczelną nagrzewnice to nie powinnien uciec cały gaz?? czy jest tam jakiś elektrozawór który mi sie może nie otwiera i nie puszcza czynnika chłodzącego na układ???

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam. Koledzy mam problem z klimatyzacją, ostatnio zachorowałem a więc nie używałem jej przez jakiś tydzień, wczoraj było upalnie postanowiłem włączyć. A tu nic.... leci ciepłe powietrze. Sprawdziłem błędy VAGiem, ale wykrywa mi tylko jeden o zacinaniu się silniczka kalpy nawiewu,(zawsze mialem ten błąd i wiem czym jest spowodowany ale nie jest to na 100% tego wina). Sprężarka niby się załącza, czynnik też chyba jest ponieważ jak wcisne zawór to jest ciśnienie (jeszcze jutro podjade zeby mi sprawdzili ciśnienie jacyś szpece) po włączeniu klimatyzacji jeden z przewodów wchodzący do kabiny robi się chłodny (ten cieńszy) ale drugi jest nadal gorący. czy jeśli mam nieszczelną nagrzewnice to nie powinnien uciec cały gaz?? czy jest tam jakiś elektrozawór który mi sie może nie otwiera i nie puszcza czynnika chłodzącego na układ???

Witam,

Jeśli szukasz klimatyzacji to zajrzyj na strone lub zadzwoń :http://www.hurtowniaczesci.pl , ja znalazłem tam nowa klimę do mojego audi, i bradzo jestem zadowolony,

Opublikowano

kazik20 - podaj cene dla orientacji

Opublikowano

Ja miałem identyczne objawy w SKODA OCTAVIA 1,9 TDI. Moze nie leciało gorace powietrze , ale nawet nie było chłodnego. Działo sie to latem przy sporych upałach, więc do środka leciało powietrze o temperaturze prawie otoczenia. Okazało sie, że musiałem doładowac klimę i problem sie rozwiązał.

Odnośnie klimy.

Czy jest jakis sposób sprawdzenia zawartości gazu oprócz metody spuszczenia całkowitego?

Opublikowano

Tak. Pomiar ciśnień w danej temp.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.