Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z miska olejowa


rafalek0415

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie mam taki problem otóz mam samochód u mechanika od czterech miesiecy bo co chwile cos wymysla teraz wymyslił problem z miska oto moje pytanie mam audi a4 b6 1.9 tdi 130 km avf numer miski 06B 103 603 BK gdzie to moge kupic albo jakis zamienik tylko o jakich numerach bo on twierdzi ze kupił juz dwie i nie pasuja prosze o pomoc

img20130123_001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zmień mechanika skoro nie potrafi dobrać części... Upewnij się czy do Twojego auta ma być miska z takim numerem :

miska_olejowa_AVF_2004.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik powiedział mi ze miał juz jakas i nie pasowała i musi byc o takich numerach prosze o pomoc bo ja sie nie znam na tym a on trzyma mi auto juz prawie 5 miesiecy i ciagle cos wymysla ,pomoze mi ktos w doborze miski do mojego auta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomogę w doborze miski, jak wyjaśnisz dlaczego auto stoi od 5 miesięcy u mechanika.

"Nagle" po 4 miesiącach mechanik stwierdził że jest dziura w misce? Jeżeli jest to zdjęcie Twojej miski, to widać pęknięcie? Je też sobie wymyślił?

Czekam na historię choroby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak miałem wypadek maska błotnik zderzak do wymiany ucierpiała tez miska i turbo poduchy wyszczeliły i to mu zajmuje 5 miesiecy

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:55 ----------

przez 4 miech robił blacharke smieszne zganiał ze nie ma czesci dałem mu 8 tys na czesci teraz mówi ze wyszło mu 10 a jeszcze silnika nie uruchomił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje ci bardzo za pomoc

---------- Post dopisany 27-01-2013 at 11:24 ---------- Poprzedni post napisany 26-01-2013 at 16:06 ----------

i problem wrucił miska została sprzedana w piatek czyli dalej musze szukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d*pa a nie fachowiec tyle na temat ja bym zmienil.

Jedz na jakis szrot ze swoja misa i podpatrzysz numery jak mysle nie musza sie zgadzac.

Moze jakis anglik na czesci jest.

Bo na kazdej jest inny tlok serii.

A misa olejowa jest podobna kazda.

Facet scieme wali jak dla mnie bez dwoch zdan.

Robota max na miesiac jak ma sie czesci.

Ale nie tyle czasu co twoje autko robi.

I jeszcze wydziera kapuche od ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie wydziera i to jak dlatego jak najszybciej chcem znalesc sam ta miske i niech zakłada i zabieram auto .Tylko mam problem ze znalezieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede gdzies jechal to popatrze tu i tam czy cos gdzies nie stoi do rozkrecenia.

Jak by ktos byl z poznania tutaj to tam jest taka gielda co praktycznie wszytko mozna dostac.

Max termin oczekiwania 7 dni.

Tyle ze nie mam numeru do faceta juz.

Ale w sumie 1-ego bede jechal za Ozarow mazowiecki to popytam jak cos.

A pozatym przez tyle czasu nie upominal sie o mise olejowa, az do tej pory, jak dla mnie dziwne to to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bede wdzieczny jak cos to bede czekał na znak a narazie szukam dalej no prze tyle miesiecy biedny nie wiedział ze bedzie miska potrzebna

---------- Post dopisany 28-01-2013 at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany 27-01-2013 at 12:20 ----------

ok dzieki wszystkim za pomoc miska znaleziona i zamówiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...