Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kontrolka ESP i swiece, brak mocy, POMOCY !!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam Audi A4 B6 1.9TDI (manual), wszystko było pięknie do wczoraj kiedy swiecilo sie tylko ESP po przejechaniu kilku km. Dzis gdy jechałem do pracy i w trakcie jazdy zaświeciły mi się kontrolki ESP i mrugająca kontrolka od świec żarowych ( w tym samym momencie samochód przestał reagować na pedał gazu ) i tak kilka razy stawałem na awaryjnych gasiłem samochód zapalałem i jakoś udalo mi sie zjechac na najblizszy parking. Nie wiem o co chodzi. Teraz samochod odpala i odrazu pojawia sie migajaca kontrolka od swiec i ESP, nie moge dodac gazu bo pedal nie reaguje (da sie go wcisnac ale nie zwiekszaja sie obroty)natomiast obroty delikatnie same rosna. Da sie jechac ale max 20km/h bo nie mozna dodac gazu, myslicie ze moge wrocic spokojnie np w nocy pod swoj blok?? bo w dzien straszne korki w Warszawie czy lepiej nie ruszac go??? prosze o jakies sugestie co to moze byc

Opublikowano

Jak masz możliwość to na początek podepnij pod vaga i zobacz co ci wyrzuci.

Opublikowano

mam ten sam problem gdy leci deszcz np.dziś mnie to spotkało uszczelniłem już komputer silikonem ale to chyba nie to kiedyś padł mi przekaźnik,który jest umiejscowiony pod obudową własnie komputera dlaczego bo kapała woda na niego.Ogólnie jest tam tych przekaźników dużo więcej i czuje,że tam tkwi mój problem.Tylko dlaczego tam leci woda jak chyba nie powinna rynienki nie mam zatkanej.Miła może ktoś taki kłopot

Opublikowano
  • Autor
mam ten sam problem gdy leci deszcz np.dziś mnie to spotkało uszczelniłem już komputer silikonem ale to chyba nie to kiedyś padł mi przekaźnik,który jest umiejscowiony pod obudową własnie komputera dlaczego bo kapała woda na niego.Ogólnie jest tam tych przekaźników dużo więcej i czuje,że tam tkwi mój problem.Tylko dlaczego tam leci woda jak chyba nie powinna rynienki nie mam zatkanej.Miła może ktoś taki kłopot

no moja Audi stoi juz 2 dni w deszczu, wczesniej snieg ciagle padal,moze rzeczywiscie cos tam zawilgło??jak myslicie?

jutro bede VAGa podpinal

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

hej wiadomo co to bylo po podpieciu sie pod vag/a .ja mam dzis identyczny problem kontrolka esp i mruga ta od siec zarowych po dodaniu gazu ,a tak normalnie odpala.podpiolem sie pod vaga i pokazalo mi ze pedal gazu / wie ktos czy wymieniac w ciemno na nowy czy moze jest cos jeszcze bo troche nowy kosztuje ii tylko serwis.. dodam ze przeskanowalem wszystko co mozliwe i nie znalazl zadnych innych bledow .moze jest ktos akurat na forum kto moze cos doradzic do jutra bo auto stoi a jest mi potrzebne jak kazdemu zreszta..z gory dzieki..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.