Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AVV] Avant 1.8 SE 5V 2000r


rzecik

Rekomendowane odpowiedzi

Moje Audi A4 1.8i 5V Avant, jest z 09/2000r, ale wedlug "ETKA" jest to model 2001, kupilem je kilka dni temu :) Przebieg na zegarach to 122tys. mil, ale 3 lata temu mial zmieniany silnik w servisie Audi. Niezle wyposazony : WK, CZ, IMMO, ALARM, KOMPUTER, ABS, ESP, 4 X EL SZ (otwierane i zamykane takze z pilota w kluczyku-scyzoryk), KLIMATRONIK, 8 GLOSNIKOW + SUBWOOFER (ORI), 6 X AIRBAG, modul komfortu, ALUSY S-Line 18" 225/40/18, sportowy filtr powietrza K&N. Co ma jeszcze - Srodek mnie urzekl, fajnie w nocy podswietlony :) poza tym to chyba bogata wersja - aluminowe listwy na wszystkich progach z logo AUDI, podswietlane dodatkowo wszystkie drzwi, podswietlane miejsce kierowcy i pasazera (zalezy ktore drzwi otworzymy), podsufitka, 2 lasery na konsole srodkowa, licznik 6 zegarowy podswietlany na bialo i czerwono (jak w A6), pelny komputer pokladowy, roleta na pace, auto utrzymane i naprawde swietnie wyglada, to jest ostatni lifting przed zmiana na B6 ( czyli - zderzaki z rantem, lampy, wnetrze - srodkowa konsola, zegary, profil drzwi, profil tylnej klapy ) Normalnie kosior to wyposazenie :D

e83fa8a34e5b73c4.jpg

2204b5216d3fc8c9.jpg

ddc55f6b7172b4db.jpg

0c2044a0f8032b51.jpg

Ma kilka wad, ktorymi sie zajme w swoim czasie, ale najpierw chcialbym sie zajac centralnym wyswietlaczem komputera, bo sa tylko linie i nie wiem co wyswietla :(

Pozdro 4 all...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka :). Te felgi z S-line mnie sie osobiście bardzo podobają ale boje się je zakładać na nasze drogi ;). Odnośnie wyświetlacza to jedyna szansa wysłać do kolesia, który robi to za 150-200 zł. Bo można jeszcze wymienić licznik ale programowanie itd to sie nie opłaca. O naprawie FIS jest info na forum...

P.S.: Ten kolor mnie rozwala :P. Miałem zamiar kupić w takim ale niestety nie znalazłem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie sa felgi s4 tylko s-line

felgi z s4 mialy 6 grubych ramion

co do audiczki to bardzo ladna sztuka... tylko jej gleby brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka. Dzieki. Co do koloru, to racja, ja jeszcze sie nie spotkalem z podobnym kolorem, a i moje Coupe jest w takim samym kolorze :) jest to chyba "diamond grey metalik"

kilka miesiecy temu ff772d948f569a7emed.jpg

teraz 3ef7e41854c57d52med.jpg

Co do felunku A4, to dzieki za podpowiedz ze to od S-Line a nie S4 :) Mnie rowniez sie bardzo podobaja, ale w przeciwienstwie do Polski, tu w UK mozna sobie jezdzic na takich felusiach, a glebe chyba sobie daruje, bo i tak jest juz twardo :)

Poza tym zaje... podoba mi sie to jak to autko jest podswietlone w srodku, no i te lasery z podsufitki na konsole srodkowa :) normalnie kosior :D

Co do FIS-a to wlasnie nie wiem co zrobic, wyslac do Polandu, nie wysle, bo za dlugo musialbym czekac, moze wymienie sam wyswietlacz i po klopocie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecik, jak dobrze poszukasz to znajdziesz książkę po polsku do swej audi i będziesz wszystko wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki, zaraz poszukam :)

A co do tych moich klopotow z (O) i "service" na ekranie kompa to uporalem sie z tym i byla to smieszna pierdulka :) Poprostu poprzedni wlasciciel ulamal koncowke wtyczki od zbiorniczka plynu hamulcowego i zwarł przewody na stale :) Rozlaczylem zworke i wszystko jest juz ok, oczywiscie nie mam czujnika plynu hamulcowego ale przynajmniej mam spokoj na wyswietlaczu i w uszach od piszczalki w zegarach :)

Pozdrawiam

Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 06:21

Witam wszystkich ponownie :)

Z czasem znajduje nowe bajery tego autka :) Jak narazie autko spisuje sie rewelacyjnie, poza tym nieszczesnym wyswietlaczem komputera w zegarach :)

Dopisany: 15 Sierpień 2008, 04:09

A oto moje dwa cudenka razem :)

add4d4539b936914med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor taki jak Krzyńka :naughty:

Modziłeś coś przy zawiasie ? Bo do 18 to raczej wypadało by :wink4::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic nie modzilem przy zawiasach, brak kasy na takie wydatki, ale to tylko narazie :) potem cos pomysle, nawet na zmiane alu na 19" :)

Dopisany: 07 Wrzesień 2008, 20:39

Audi Coupe zostalo sprzedane, Audi A4 tez sprzedane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...