Skocz do zawartości
IGNOROWANY

PDC - ori czy inne?


banan87

Rekomendowane odpowiedzi

kolego, ale ja nie napisałem o ori używanych, a nawet jak kupisz używaną wiązkę z czujnikami, to co tam ci może paść? głośniczek? czujka Ci padnie, za 100zl kupisz drugą, takie zamienniki to są dobre do aut w których konstruktorzy nie pomyśleli nawet o takim gadżecie jak pdc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wyrezane ori czujniki w zwykly zderzak, banalna sprawa nawet bylo narysowane gdzie wiercic, zaczepy mozna dokupic w aso, ja dorwalem uszkodzony zderzak za 30zeta i przelozylem je

daj foto po montazu ocenimy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobię i wrzucę, nie ma opcji żeby sie poznać ze są dołożone, bez tych gniazd mocujących czujki tez sie da tylko, że czujki będą wystawać z 2mm poza obrys zderzaka i wygląda to marnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, ale ja nie napisałem o ori używanych, a nawet jak kupisz używaną wiązkę z czujnikami, to co tam ci może paść? głośniczek? czujka Ci padnie, za 100zl kupisz drugą, takie zamienniki to są dobre do aut w których konstruktorzy nie pomyśleli nawet o takim gadżecie jak pdc

ja mam właśnie ori używane części, ale ze sprawdzonego źródła

czyli mam dwie opcje:

1) zamontować ori - wydałem już 500zł na części, teraz zderzak 150-200zł, malowanie 350zł, montaż wszystkiego 200-300zł = max. 1350zł

2) sprzedać te ori części, zdecydować się na zamiennik dobrej jakości = max. 800zł i brak malowanego zderzaka

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo szukać zderzaka z otworami w kolorze, a czemu swojego wiercić nie chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo szukać zderzaka z otworami w kolorze, a czemu swojego wiercić nie chcesz?

znaleźć zderzak w kolorze w stanie nie do malowania graniczy z cudem...

czemu nie chcę wiercić? chciałbym, ale tych mocowań nigdzie nie mogę dostać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są czarne, ale z reguły sprzedawcy nie znają kodu lakieru lub ogólnie nie wiedzą, czy to jest metallic czy perła... poza tym jak już są te czarne, to i tak do malowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na odległość to nie ma co kupować bo wtopa może być, najlepiej gdzieś w okolicy lub od kogoś z forum

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 16:14 ----------

Mam wyrezane ori czujniki w zwykly zderzak, banalna sprawa nawet bylo narysowane gdzie wiercic, zaczepy mozna dokupic w aso, ja dorwalem uszkodzony zderzak za 30zeta i przelozylem je

daj foto po montazu ocenimy:wink:

czuj.jpg

czuj2.jpg

tak wygląda zderzak z fabrycznymi otworami bez gniazd

fabr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaką mam pewność, montując używane ori części, że wszystko będzie sprawne teraz i na wieki? jak zaczynam sobie kalkulować ryzyko i koszty, to jednak wygrywają 'zamienniki'

bardzo zależy mi na rezaniu auta na ori częściach, ale... nie jest to takie proste

Nikt nie powiedział, że będzie łatwo. :cool: Rezaj ORI :good: Tak jak ktoś tu pisał są w zderzaku zaznaczone miejsca gdzie należy wiercić. W "warsztacie" jest już temat poświęcony rezaniu PDC. :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...