Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafsus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafsus

  1. Witam, mam taki mały problem zauważyłem ostatnio że po wyłączeniu auta i zamknieciu co 20s dochodzi z pod maski odgłos cykania. Udało mi się zlokalizować ze jest to pracujący przekaźnik znajdujacy się pod maską koło ECU zaznaczony na fotce kolorem czerwonym. Zmierzyłem napięci i jest ok 1.3V co 20s zmienia się na 12V i po 5s znów wraca do 1.3V wszystko odbywa sie przy zamknietym samochodzie Czy moglbym poprosic kolegow o pomoc jak podejsc do tematu i co sprawdzic dalej bo jest to chyba nie standardowe zachowanie tego przekaźnika. Dodam jeszcze że wyciagajac bezpiecznik zaznaczony kolorem zielony sytuacja ustaje Audi A4 B8 2.0 TFSI 211km Quattro 2010r
  2. U mnie Orlen 3.73 ON Niedlugo w sluzbowce za 100zl bedzie 500km
  3. mam taki emblemat na wydanie jakby co to pw
  4. przeciez crash date usuniesz vcds bez problemu przeczytaj instrukcje:wink: ---------- Post dopisany at 10:19 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ---------- Po skasowaniu crash daty dopiero vag wyrzuci ci bledy ze sterownika airbag jesli pasy sa napiete to bedziesz mial oprocz bledu poduszki blad napinacza ktory tez trzeba bedzie wymienic (jak dwa pasy napiete to dwa napinacze wystrzelily i trzeba oba wymienic)
  5. kasujesz vagiem tez
  6. potrzebujesz tylko poduszke i wykasowanie bledow vagiem
  7. a masz numer VIN widoczny pod przedni szyba? bo tak maja angliki
  8. daj foto bo trudno nam to sobie wyobrazic
  9. rafsus odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 2.0TDI
    z tego co kojarze wszystko ma byc od 2.0 tdi 170km
  10. chyba o to ci chodzi Tronsmart T1000 Miracast Dongle Better than Google Chromecast HDMI Wireless Display DLNA Ezcast Mirror2TV IPTV Android TV Stick-in Consumer Electronics on Aliexpress.com
  11. Może mu szóstke zapnij
  12. rafsus odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    W nocy 11-12 próbowano przywłaszczyć moje auto. Poznań (rataje) na szczęście polegli zniszczona jest stacyjka a na policje czekalem 4,5H a maja do miejsca 800m:facepalm: Tak wiec uwazac koledzy!!
  13. ja mam 2.0 tdi 140km i weszly 15 i co ciekawe wersje s-line wiec nie wiem co sie koledze wyzej pomajtalo
  14. To już chyba pod molestowanie podchodzi
  15. daj wiecej fot moze nawet tutaj sprzedasz
  16. ja mam zimowe 15 z et33 i jest ok
  17. Ja dodam od siebie wcześniej jeździłem B6 w quattro przez 3 lata, trafiła się ładna B7 ale niestety ośka jeżdżę nią do 1,5 roku i po zimie stwierdziłem że jednak jak kupować Audi to tylko z quattro bo to zupełnie inny samochód i już rozglądam się za A6 C6 ale tylko z quattro No chyba że prędzej trafie upragnione 535d
  18. Dodam od siebie ostatnio widziane auto na warsztacie - Pani kupiła sobie auto zachwalane w komisie - oczywiście igła. A to po lekkim dotknięciu drugiego auta na parkingu I teraz dylemat szpachlować czy wymieniać ??
  19. Ja mam zderzak wymalowany od 4 lat i nawet odbicia od kamienia nie mam wiec cos ci ten lakiernik niezle wtopy wciska A jestes pewien ze masz oryginalny zderzak a nie jakis zamiennik? Bo zamienniki to zazwyczaj plastelina i lubia falowac na wietrze a tu wkoncu pompka pod cisnieniem dysze spryskiwacza musi podniesc. A jak zderzak plastelina to się trochę powygina
  20. rafsus odpowiedział(a) na JSP temat w 2.0TDI
    Ja bym tez przygarnal
  21. rafsus odpowiedział(a) na eSSence temat w 1.9TDI
    to jest miejscie na servotronic
  22. rafsus odpowiedział(a) na Dumel temat w Audi A4 B7
    spryskiwacze sa inne, a klapki sa te same
  23. ja kupiłem w ASO czarna wiec raczej byly 8E0 807 285 AT 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka bez PDC 3FZ - czarna, 8E0 807 285 BA 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka z PDC 3FZ - czarna 8E0 807 285 BB 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka bez PDC (tablica przykrecana do ramki) 3FZ - czarna 8E0 807 285 AA 1QP - szara, ramka tablicy dla zderzaka z PDC (tablica przykrecana do ramki) 3FZ - czarna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.